1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hazır Aşk Mektubu [Süper Komedi] & (Hata Düzeltildi)

1. Black Pearl

Black Pearl Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes yaptığı aşk mektubunu paylaşsın lütfen :D

İlk olarak benimki;

Canım Sevgilim Fatma;
    Bu mektubu sana Spiner Taxiden yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
    unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Giydirdum Çaruklari şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
    dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
    çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Kafasız lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
    geçirdiğim günler geliyor aklıma. 15 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
    Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 35. günü.Sana Hayvan diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
    Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
    refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana Karavana demiştin.Ama arkasından gelen reçel
    kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

Fatma; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
    Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün Limon almıştım.
    Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 35 gün olmuş ve ben o Limon i yedim sevgilim.
    Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için Hiçbirşeyimi bile feda edeceğimi unutma.
    Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; ßß Fatma

Buradan Buyrun ...

2. Black Pearl

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    K.bakmayın galiba link çalışmıyor hemen düzeltiyorum.

3. Black Pearl

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hata düzeltildi.

4. Optimus Prime

Optimus Prime Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :lol: güzelmiş^^

5. Brooklyn

Brooklyn Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Talebe
    Phaha :D Yer imlerine eklendi :lol: :P

6. Achilles

Achilles Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    durdur geliyor

7. Achilles

Achilles Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Canım Sevgilim Fevziye;
    Bu mektubu sana Ev dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
    unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Bizimkisi Bir domates hikayesi şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
    dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
    çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Hayvan lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
    geçirdiğim günler geliyor aklıma. 30 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
    Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 45. günü.Sana Hayvan diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
    refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana Karavana demiştin.Ama arkasından gelen reçel
    kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

Fevziye; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
    Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün domates almıştım.
    Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 45 gün olmuş ve ben o domates i yedim sevgilim.
    Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için Herşeyi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; Bu arada sakın mezarıma gelme!!! Fevziye

8. Aesify

Aesify Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Zuhahaha

9. Black Pearl

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D Hadi herkes denesin :D koysun buraya biraz gülelim...

10. ZikywaL

ZikywaL Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ÖğReNcİ
    Canım Sevgilim Angelina Jolie;
    Bu mektubu sana Lord Yarkan Arena dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
    unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Numb şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
    çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Yumurtam :) lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
    geçirdiğim günler geliyor aklıma. 16 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
    Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 47. günü.Sana Bizans diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
    refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana Harika Nişancısın demiştin.Ama arkasından gelen reçel

Angelina Jolie; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
    Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün Mantı almıştım.
    Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 47 gün olmuş ve ben o Mantı i yedim sevgilim.
    Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için Öteki Sevgilimi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; ZikywaL killed Lord Yarkan from Taklamakan :) Angelina Jolie

11. Black Pearl

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  12. Calipto

Calipto Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rofl. Koptum ya. Suppo, sag ol. :lol:

13. Castiela

Castiela Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buda benden [Paylaşım için teşekkürler]

Canım Sevgilim Tiger Girl;
    Bu mektubu sana Bandit Kalesi dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
    unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Hotanda çalan şarkı şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
    çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Tiger Girl Killed at Tiger Mountain By LucidDreamer lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
    geçirdiğim günler geliyor aklıma. 17 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
    Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 45. günü.Sana PK diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
    refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana Crit yiyordum neredeyse demiştin.Ama arkasından gelen reçel

Tiger Girl; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
    Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün XL Potion almıştım.
    Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 45 gün olmuş ve ben o XL Potion i yedim sevgilim.
    Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için 90+9 Sun Staff bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; Ne olur Ölünce item düşsün senden Tiger Girl

14. LadySunBurN_

LadySunBurN_ Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım Sevgilim tiger girl;
    Bu mektubu sana bandit kalesinden dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
    unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz keep on rising şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
    çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin askim bnm lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
    geçirdiğim günler geliyor aklıma. 17 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
    Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 42. günü.Sana baska spawna apper ettin diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
    refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana lamer demiştin.Ama arkasından gelen reçel

tiger girl; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
    Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün makarna almıştım.
    Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 42 gün olmuş ve ben o makarna i yedim sevgilim.
    Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için butun setimi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; hade apper et artik tiger girl