Colt mu Keleş mi? xP

• Keleş

Votes: 40 38,5%
  • Colt

Votes: 64 61,5%

• Total voters
    104
peki colt diyenler hiç keleşle taramak yerine tek tek atarak kullanmayı denedinizmi tabikide ak47 gidin bunu profosyonel 50 oyuncuya sorun en az 45 i ak47 der ak47 yakınada uzagada colltan daha etkilidir tabi kullanmasını bilene

keleşle ilk 3 bilemedin 5 mermide hs attın attın atamadın bby :D bnde genelde böle oluor %80 hs atıorm zaten keleş kullanıpta hs atamayanda pek yoktur :D ama karşına 2-3 kişi çıktımmı keleşle işin çok zor şahsen ben beceremiyorum coltla 5-6 kill yaspmışlığım var publiclerde(sadece 2-3 defa ama var enazndan xD ) ama keleşle max 2 kill ^^

ben ak47yi yani keleşi tavsiye ederim

çünük colt dan M4A1 den enerjisi daha yüksek yni 1 mermisi daha kuvvetli
ha bazıları keleş çok sekiyor desede kullanmayı bilmek gerekiyor mermileri 3 3 attınmı bişey olmaz zaten bi mermisi yaklaşık 30-40 vuruyo 3 mermide rahat gidiyo adam hs olarak colt 120 keleş 102 atıyo coltun bi + olabilir ama sonuçta ikiside tek atıyo

RiqueLme

Bilgiliyim
Colt diyenleri alayı tarayan grubudur benim gözümde keleş sekmez 2 mermide nakavt..
her mapte T olurum lanet olası m4a1 öldürmüyor adam yaralıyor sadece D2 de a kapıda dıkıl keleşle oradan bi tane CT gecsinde görim cat cut hs.

ya arkadaş şakamısınız :D kolt kullanmayı bilen 10 ak47 liye eşittir felan :D
Her silahın farklı görevi vardır.
Colt eğilince iyi gider yani bölge tutma anlamında gayet iyidir.
Keleş ayakta iyi gider rush veya bölge alma silahıdır bunun için T'lere verilmiştir
Bakın pubda çok güzel fraglar atardım herkezi ezerdim 50-0 felan kendimi kral sanardım ama hiçte öyle değil kendinizi sakın oynamayı biliyo olarak görmeyin daha maçlara başlıcaksınız ki maçlar hiçbirşey değil şahsen DP'ye tk atmış birisi olarak kendimi oynamayı bilmiyo olarak görüyorum.Kısacası buralarda gaza gelip colt ak muhabbetine girip kendinizi küçültmeyin lütfen CS'yi çok iyi bilen birisi olarak çok komik muhabbetler bunlar

hahah cok komiksiniz ya :D Ak 47 en iyisidir diyosunuz :D
Tabiki kendi görüşünüz en iyi silah yani kilit silah olan awp'dir.4 Oto 1 Awp Na'Vi nin SK'nın fnatic'in illaki çok sağlam bir awp kullanan elemanı olmuştur.Gerek markeloff gerek walle bunlar kilit adamlardır bunlar düşerse el gider.Yani en iyi silah kendi görüşürüm awp'dir.Alın marke'nin bir videosu.
http://www.youtube.com/watch?v=md1YkqS6RDM

kardeş 15 dk sonra dowlaond'ım bitiyo.
Gel sw ip atayım vs atalım otur bas yapayım sana sadece kim alıcak resmini atalım ?

Mithrandir|CANER| demiş ki:
kardeş 15 dk sonra dowlaond'ım bitiyo.
Gel sw ip atayım vs atalım otur bas yapayım sana sadece kim alıcak resmini atalım ?
Bu atarlılıkla fazla yaşamazsın fazla cs oynama biraz halka karış çok yükseklerdesin.

İnan çevremde okulumda çok popüler bir insanım
Sadece bir teklifti hatta sebebide otur bas yapanlara zavallı demen bence sen biraz dilini düzelt sonra git biraz insan içine karış

Mithrandir|CANER| demiş ki:
İnan çevremde okulumda çok popüler bir insanım
Sadece bir teklifti hatta sebebide otur bas yapanlara zavallı demen bence sen biraz dilini düzelt sonra git biraz insan içine karış

Sakin ol şampiyon cicioe2 6 Sayfalık bi konuda yanlış adama çatıyorsun sin:

Gerektiği kadar insan içindeyim ne mutluki senin tipindekilerden uzağım.

Yukarı Alt