1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hayattan bir parça

1. Toxic

Toxic CG olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Doğalgazcı
    Selam extraloob ailesi, bilmem okuyacak olurmu ama içimden otururken geldi.hayatımdan ufak bir parça paylaşıyım istedim.

hayatımda yeri geldi çok güzel anlar yaşadım yeri geldi çok ama çok kötü günler yaşadım.Benim hiçbir zaman böyle dizi veya filmlerdeki gibi arkadaşlıklarım olmadı.Hep özenirdim.Fakat gözlemlediğim sürece bu tarz arkadaşlıkların düz liselerde çoğunlukta olduğunu görüyorum.kesinlikle insan ayrımı yapmam , (düz liseymiş , fenmiş , anadoluymuş..) bu insanın birazda kendisiyle alakalı.her neyse bir gün dersteyim kalorifer kenarına oturdum dışarıda yağmur yağıyor.derste çok fazla bağlamamıştı o gün.neyse yine daldım hayallere dışarıya bakıyorum.sınıfımda sevmediğim insan yoktur.derken tam benim kafada olan arkadaşım emre yanıma geldi.ben gerektiği zaman istedigimi elde etmek için zorlayan fakat normalde çok azimli birisi değilim okulda aldıgım dersle başarılı olurum.evde ekstra çalışmam.zekiliğime güveniyorum inşallah pişman olmam her neyse.. Emre geldi ve bana kardeşim seni çok düşünceli gördüm derdin ne dedi.dedim böyle böyle arkadaşlık konusu ..sende aynı benim gibisin dedi.her neyse biz bu konuya baya takıldık.emreyle gün geçtikçe yapmadıgımız şey kalmadı.lanet olası sigaraya başladım.haftasonları kimin evi boşsa orada içmeler felan baktımki geleceğim kötüye gidiyor.inat ettim ve dedimki ben bu kötü alışkanlıkları bırakıcam.ve dedigim gibide oldu.yani bunları yazmamda bir amaç yoktu hatta çoğu kişiye konu bir o kadar çocuksu ve komik gelebilir fakat demek istedigim bu kötü alışkanlıklar bize iyi olarak geri dönmüyor.eğer okuduysanız ne mutlu bana öyle sıkıntıdan bir deneyim istedim :roll:

2. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Arkadaşlık sadece sigara alkol ile olmuyor ki be abi (İkisi de var bende ama tuhaftır sigaraya başlamak için 18'imin dolmasını bekledim :D) Lisedeyken üni hayatı yaşıyorduk. Festivaller düzenliyorduk saçma sapan yarışmalara katılıyorduk müzikmiş edebiyatmış vs. Etrafında sağlam arkadaşın olduğu sürece bir sorun kalmaz ortam yapmaktan kolay ne var yeri gelir 40 kişi ile takılırsın ama öyle bir an geliyor ki sadece tek bir dostun olsun yanında içini dök istiyorsun.
    Ben de bunu senin gibi öyle esti de yazdım :muck:

3. Toxic

Toxic CG olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Doğalgazcı
    Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
    kesinlikle katılıyorum.bunları birazcık geçte olsa anladım sağolasın brocum okuyup yazdığın için :muck:

4. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Bende nedense hiç kötü bir alışkanlık olmadı ama hep bunalımdayım hayatımda hiç yolunda gitmez :)

5. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Herseyden once kimsenin aklindan cikarmamasi gereken bir gercek var ki aileniz sizi arkada birakmayacak tek gerceginiz. Biz ne kardesim dedigimiz adamlar gorduk. Size paranoyak olun herkese bu gozle bakin demiyorum ama aileniz haricinde kimseye de kendinizden fazla deger vermeyin. Sevgiliymis dostmus yeri gelince satmayacak adam azdir, umarim onlarda birlikte olursunuz ama bu olasiligi aklinizdan cikarmayin. Ailenize karsi olan sorumluluklarinizi hic bir zaman unutmayin.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  6. CezaAlp

CezaAlp Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
    :muck:

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  7. frityus

frityus   playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü
    Arkadaş dediğin az ve öz olmalı bence umarım öyle yaparsınız.