evet arkadaşlar hayatınızda en çok güldüğünüz anınız neydi şahsen benim, arkadaslarla içmeye gitmiştik 4-5 kişiydik 1 tanede kız arkadasımız vardı kız suyu içeyim derken yanlışlıkla bizim rakıyı su sanıp içmişti haha ne gülmüştük ama :mrgreen: :mrgreen: peki sizin NEYDİ??

bi tane fıkra vardı olaylardan çok ona gülmüştüm... :lolmuch: bide okuldaydık elimde ayran gidiourmm sınıfa .. tolga die bi çocuk var omzuma asıldı bende ayranı havaya kaldırdım arkama döktüm :lol: çocuun suratı hep ayran beni kovalıo bişi göremio dooru düzgün arda çelme taktı bu yine düştü.. kalkarkende kapıya çarptı :lolmuch: koridordan geçerken 7-A sınıfının kapısı açıldı bu da yanından geçiodu yine yere :mrgreen:

burakk demiş ki:
bi tane fıkra vardı olaylardan çok ona gülmüştüm... :lolmuch: bide okuldaydık elimde ayran gidiourmm sınıfa .. tolga die bi çocuk var omzuma asıldı bende ayranı havaya kaldırdım arkama döktüm :lol: çocuun suratı hep ayran beni kovalıo bişi göremio dooru düzgün arda çelme taktı bu yine düştü.. kalkarkende kapıya çarptı :lolmuch: koridordan geçerken 7-A sınıfının kapısı açıldı bu da yanından geçiodu yine yere :mrgreen:
ahaha mükemmel çocuk kendinden geçmiş :mrgreen: ee sizin farklı hikayeleriniz yokmu?? kahvekeyfi

bı keresınde ben kankam babam arabaya bındık babamda dalgın galıba kankama ılk nasılsın dedı durduk bı sonra ee nasılsın dedı sonra yıne ee nasılsın dedı ama cok komedıydı ya :lolmuch: bı keresındede taksıde gıdıodk adama off ya 1-1 oldu dedık oda dedı kım yenıyo dedı bız bı koptuk bı keresındede sınemaya gırıcez ıce-tea seftalı alcam adama dedım bı tane verırmısın ama adamda gayet cıddı ıce tea seftalı nelı olsun dedı zuahhha bız yıne koptuk ama hepsıde gayet cıddıydı ama daha cok guldugum olaylar vardır aklıma bunlar geldı hepsıde kankamla yasanmıstr :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Ehuehe Grandflash seninkiler komikmiş.

Benim bi sürü vardır ama şimdi aklıma gelmiyo kasamicam. Rolling Eyes

bursa carrefour şarkuteri reyonunda çalışıyorum sene 2002 reyonun telefonu çaldı ben açtım danışmadan çağırdılar bi muşterivar dediler gittim neyse 55 60 yaşlarında teyze 2 hafta once bizden lor peyniri almış borek yapmış almış tepsiyi börekle beraber gelmiş teyze kendini yırtıyo danışmada börek bozuk ban abozuk peynir sattınız yapma teyze bağırma diyom ama elimde deil yarıldık danışmadaki kızlarla neyse kandırdım teyzeyi bi şekilde yanlız tepsiyi danışmaya atmıştı ehuheuhueuhe

Jigsaw

Aileden
renklibere demiş ki:
bursa carrefour şarkuteri reyonunda çalışıyorum sene 2002 reyonun telefonu çaldı ben açtım danışmadan çağırdılar bi muşterivar dediler gittim neyse 55 60 yaşlarında teyze 2 hafta once bizden lor peyniri almış borek yapmış almış tepsiyi börekle beraber gelmiş teyze kendini yırtıyo danışmada börek bozuk ban abozuk peynir sattınız yapma teyze bağırma diyom ama elimde deil yarıldık danışmadaki kızlarla neyse kandırdım teyzeyi bi şekilde yanlız tepsiyi danışmaya atmıştı ehuheuhueuhe
Yurdum teyzsi... :mrgreen:

Yukarı Alt