1 kere oldu hayatımın hatası oldu oda :lol: keşke ozaman yaptıklarımı yapmasaydım diyorum şimdi.

benimde oldu 8 degree bir kalkana astralsız +6 basmayı basarmıstım bu kadar oldu bi daha basıyım dedim kalkan ortadan kayboldu :mrgreen: :mrgreen:

Almanyada o kadına laf atmamalıydım :lol:Aqua Parkda kabinlerin orda olay aynen söyle

Bin-Aha karı çıplak (kadını alman sanıyom)
Kadın-Ben çıplak değilim tamamı
Biz-HASSSS

Ardından topuk arkaşlarla kadın ne yaptı acaba :lol:

bende küçükken kıyafet maazalarında kabinleri açıodum hepsi boştu yani ben öle sanıodum bi açtım kadın çırıl çıplak sonna kapattım kaçtım :lolmuch:

BOSPHORUS abicim sen fast end dı foryıs tokyo dırift^^ e çıkcak adammışın :Dpauhah

RiqueLme

Bilgiliyim
uuu ilgisi yok ama su an saat 30:01 yanımda gazete war hışıltıyla bi dustu haavada karanlık tek monitorun ısıgı ödüm pohuma karıştı işte bunun olmamasını isterdim :D kalbim hala durmadı :D delice atıor altıma mıccaktım az kaldı

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Ölmek istediğim olmadı ama yaşamak istemediğim oldu. bi kafenin 3. katında bi kız "arkadaş" ile otururken sevgilimin kafeye gelmesi. ilk katta arkadaşlarıyla muhabbete dalması. benim de ilk katta oturan arkadaşımın lavabo bahanesiyle gelip kulağıma bunu fısıldaması aynı anda cep telefonumun yanımda olmaması ve kafenin alternatif bir çıkışı olmaması sayesinde o an yaşamak istememiştim.

Yukarı Alt