Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yalandır lan onlar .
Şaka yapıyor ya inanmayın şuna .
Şuan bile kadehin dibine vuruyordur oo :!:
Yalan desene olum.
Üzmesene milleti.
Dimi lan ? sadnessla1
yok mu ? sadnessla1
Sahi mi (!) :!!&%&! sadnessla1 summer4:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Josephine demiş ki:
Anlatıyorum ,
bundan 10 yıl önce, eklem romatizmam çıkmıştı.
Küçük bir çocuktum 2 yıl her ay penisilin yedim.
Geçti dediler bıraktım.
2 ay önce doktora gittim grip diye, kalp kapaklarımda kapanma varmış 10 tane iğne verdi 5 günde bitti, sonra her 3 haftada bir hayatının sonuna kadar deposilin olacaksın dedi.
Bugün 2.gidişimdi.

Merdiven çıkarken çarpıntı oluyor mu? dedi.
Zorlanıyorum ama birşey yok nedenki kalp hastası değilim ben sadece eklem romatizmam var dedim.
Sen kalp hastasısın dedi.
Ne yapacağım dedim?
Hayatın boyunca bu iğneyi olacaksın, kanındaki romatizma oranı artmaması için ve kalbinin tutukluk yapmaması için bu şart dedi.
Kaç tane doktor gezdiysem nafile.
30 yaşından sonra seni kalp doktoruna sevk edicem sonra o ne derse o olucak dedi.
Ve ben 2 gündür 6 aydır çıktığım ilk defa aşık olduğum kişiden ayrıldım.
Alkolü azalt sigarayı bırak çok yürüme yeterince uyu.
Siz siz olun, soğukta kalmayın. Hayatınızda kimseye muhtaç olmayın kimse şekillendirmesin hayatınızı.

Yazmak paylaşmak istedim patlayacaktım yoksa.
Sağlıcakla kalın.
Eskisi kadar bilgisayarda olamayacağım ama hergün yine en az 2 saat sizlerleyim.
Saygılarımla,
Aileme. :muck:

takma kafana bro hayat bu gittiği yere kadar gider rahat ol sen sende ki o yakışıklılık demeyelim de makara: fotojeniklik olduğu sürece daha çok hayatın tadını çıkartırsın muahhh :muck: :kalp:

Geçmiş olsun bro üzdün bizi vallaha :!!&%&!

İnş. En en en ennnn kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Bu gece yatmadan önce senin için dua edicem pray: pray: :kalp:

Geçmiş olsun abim ne kadar kilit vurulsa da yazmadan edemedim. Hayat çok karmaşık ve sürekli üzerine gelen bir yapıya sahiptir aslında sürekli seni sıkar üzer bunalıma sokar ama ne yapalım hayat bu karşı çıksanda istemesende yaşamak zorundayız. Moralini yüksek tutup önceki alışkanlıklarından arınmaya çalış hayatın her anından en ufak birşeyden bile mutlu olmaya çalış tedavini geciktirme inanıyorum ki herşey daha güzel olacaktır. :kalp:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt