Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Kitty

Geçmiş olsun :(
benim de uyku felcim var ve bunla mutluyum:D sen de ol ltfen

Takımı
Besiktas
Daha önce paylaşmıştın benimle bro fakat son olayı söylememiştin, yeni sanırım. Çok çok çok geçmiş olsun Fatih'im. Sağlığına dikkat et, kendine dikkat et. Alkol, sigara uzak dur. Allah'a emanet ol kardeşim, bekliyoruz seni burda. :muck: :buddha:

öncelikle geçmiş olsun diyorum.

bende 1 yıl önce doktora gittim uzun süre sandalyede oturduğumda sol ayağım uyuşuyordu üstüne basamıyordum uzun bir süre. eklem romatizması teşhisini koydu banada + astım hastasıyım. merdiven çıkarken çok çarpıntı oluyor nefes almak işkence gibi geliyor 1-2 dakika bu yazından sonra çok tırsmaya başladım inş birşey çıkmaz.

Elysion-X demiş ki:
öncelikle geçmiş olsun diyorum.

bende 1 yıl önce doktora gittim uzun süre sandalyede oturduğumda sol ayağım uyuşuyordu üstüne basamıyordum uzun bir süre. eklem romatizması teşhisini koydu banada + astım hastasıyım. merdiven çıkarken çok çarpıntı oluyor nefes almak işkence gibi geliyor 1-2 dakika bu yazından sonra çok tırsmaya başladım inş birşey çıkmaz.
Geçe bırakma doktora gözük.

Çok geçmiş olsun fatih. Umarım hayat senin yüzüne başka bir açıdan güler. :kalp: whiteangel

Arkadaşım geçmiş olsun Allah şifanı verir inşallah gerçekten üzücü bi durum ama inşallah tüm rahatsızlıkların geçer de iyileşirsin.

Seni tanımıyorum ancak burada 4 sayfa boyunca senle üzülen insanlar olduğuna göre gerçekten iyi biri olmalısın. Herşeye rağmen hayata umutla bakmak gerek. Yeni bir gün yeni bir umut demek. Herşeye iyi yönünden bak. Bunun neresinde iyi yön var deme onu sen yarat ve gerçekten geçmiş olsun. En yakın zamanda iyileşmen dileğiyle :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt