The Invisible
kesinlikle ama kesinlikle herkesin izlemesini tavsiye ediyorum,bir film ancak bukadar müthiş bi senaryo,oyunculuk ve atmosfere sahip olabilir.görüntü,müzikler,kurgu herşey 10 numara.ilk defa bir filmin oyuncu reportajlarını,kamera arkasını,yapım aşamasını merak ettim.hayatın boyunca izlediğin en iyi film hangisi deseler heralde aklıma ilk bu film gelirdi,hiç beklemeyin hemen biyerlerden bulup izleyin derim yoksa çok şey kaçırırsınız :wink1:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
imbdb sitesine baktım , orda 10 üzerinden 6 almış çok büyük bir başarı gibi gözükmüyor. Sinemalar.com türk sitesine baktığımda 5 üzerinden 4.5 almış. Çelişki var. Merak ettim bende.Download top10 listeme yazıyorum. Kısa sürede inmiş olur^^

bu filmi ben de izledim. hani bir zamanlar kucukken bir film izlersin bir an olur bir sahne aklına gelir o film gozlerinin onunde canlanır. işte o tip bir film yıllar sonra bile hala hafızalarınızdan cıkmayacak bir kurguya sahip
PS: imdb nin verdigi notlara bakmayın fix drama filmlerine 10/8 i verirler. bir filmi izlemeden zevkien varamazsınız ve onyargısız olmanız lazım ki film izleyebilesiniz

Yukarı Alt