siirlerini cok begendim.cogunlugu pozitif ask sozleri.ayrilik siirlerinden hazzetmem :)
sevgilime gonderecek siir ariyorum surekli.sayende bu dertten azda olsa kurtuldum :)

Dulce Amor demiş ki:
siirlerini cok begendim.cogunlugu pozitif ask sozleri.ayrilik siirlerinden hazzetmem :)
sevgilime gonderecek siir ariyorum surekli.sayende bu dertten azda olsa kurtuldum :)
makara: :kalp: :buddha:

/Yalnızlık

isimli şiirim yayınlandı iyi okumalar, yorumlarınızı eksik bırakmayın :kalp:

/On dört şubat

isimli şiirim yayınlandı. Sevgililer gününe yaklaşırken bir şiir yazmak geldi içimden :)

İyi okumalar , yorumlarınızı eksik bırakmayın :kalp: :muck:

/Yalan söylüyorsunuz

isimli şiirim yayınlandı. İyi okumalar, yorumlarınızı eksik bırakmayın :kalp:

/Bir göz oda

isimli şiirim yayınlandı. İyi okumalar, yorumlarınızı eksik bırakmayın :kalp:

İki arkadaş isimli yazım yayınlandı. İyi okumalar, yorumlarınızı eksik bırakmayın :kalp:

Doğum günü isimli şiirim eklendi. İyi okumalar, yorumlarınızı eksik bırakmayın :kalp: :muck:

/ Misal isimli şiirim eklendi. İyi okumalar, yorumlarınızı eksik bırakmayın :kalp: :muck:

Nz9

rank8
Bir kaçını okudum hoşuma giden de var gitmeyen de.

Aşk temalı şiirler sıkıyor beni bir süre sonra ondan olabilir ama devam etmelisin bence.

Bu arada şiirlerin arkasına HeartBeat yaz çalmasınlar =)

Nz9 demiş ki:
Bir kaçını okudum hoşuma giden de var gitmeyen de.

Aşk temalı şiirler sıkıyor beni bir süre sonra ondan olabilir ama devam etmelisin bence.

Bu arada şiirlerin arkasına HeartBeat yaz çalmasınlar =)
Facebook sayfamda ve Burada yayınladığım için şiirlerimi herhangi bir çalınma ihtimalinde delil olarak gösterebilirim. O yüzden sorun yok :kalp: Ama yinede düşündüğün için teşekkürler :buddha: :muck:

Şiirlerin sıkmasının nedeni tek nefeste hepsini okuyup bitirmeye çalışmandan kaynaklanabilir. Ben daha çok günde en fazla 3 şiir okurum. Okuduğum zaman aralıklarıda bir önceki şiirle 4-5 saat fark vardır. Neden böyle okuyorsun ? diyecek olursan. Hem bu şekilde sıkılmıyorum, hem de her şiirin zevkini ayrı bir şekilde tadıyorum. :kalp:

Devam etme konusuna gelince. Belkide bu yazma işi benim en çok sevdiğim şey hayatımda. O yüzden yazmaya devam ediceğimden emin olabilirsin whiteangel (şuana kadar toplamda 121 adet şiirim oldu summer1: )

Yukarı Alt