bende sayisala gidiyorum yazilim muhendisligini bitirmem icin pcden biraz uzaklasmam gerekicek benimde son 2 senem .2 sene boyunca derslere super otesi calisirsam hayallerim suppo olacak ama subatta buradayim(Malum serveri test etmek icin acicaz).Ilk donem sizden ayriliyorum bugun son gunum veya bu hafta son haftam olucak :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xFactoria demiş ki:
bende sayisala gidiyorum yazilim muhendisligini bitirmem icin pcden biraz uzaklasmam gerekicek benimde son 2 senem .2 sene boyunca derslere super otesi calisirsam hayallerim suppo olacak ama subatta buradayim(Malum serveri test etmek icin acicaz).Ilk donem sizden ayriliyorum bugun son gunum veya bu hafta son haftam olucak :nod:

sana da başarılar canımcım :muck:

Windy

bittersweet demiş ki:
Arkadaşlar öncelikle benim için bu sitenin çok ayrı bir yeri var burada kendimi aile ortamındaymış gibi mutlu ve huzurlu hissediyorum , ancak şu 2 sene Öss de iyi puan yapmak nedeniyle aranızdan ayrılmam gerekli ...
Bu sitede iyi kötü anılarım oldu kolay değil 3 sene boyunca buradaydım :P ve şimdi hiç bir şey bitmecek sadece askıya alacağım geldiğimde herşey daha farklı ve daha güzel olacak..
Şimdi sizden 2 sene müsade istiyorum ve geldikten sonra sitede yepyeni üniversiteli bir bittersweet olacak ..

Beni burada yetiştiren , Okan abime , Halil abime , Adem abime , Onur'a , Ahmetcan 'a , Hamza abime herkese çok teşekkür ederimmm :muck: :muck:

Hayalimiz VAR.com sadece hayalimi yayınlamak için yaptım 2 sene sonra sitenin formatı da değişecek
Siteyi ziyaret edince beni daha iyi anlayacaksınız ..
http://www.hayalimizvar.com
fatihhamurcu

Not : 3 gün globaldir.
sınava girecek herkese şimdiden başarılar umarım hepimiz istediğimiz yerlere(hayallerimize)ulaşırız. bu uzun maratonda hepimize kolay gelsin :kalp:

Bende seneye bilgisayarımı kapayacağım amacım itü bilgisayar mühendisliği.Herkese başarılar dilerim bu maratonda :muck:

Yolun ve bahtın açık olsun inşallah istediğin yere gidersin.
Bende fazla bakamıyorum siteye bu durum beni de üzüyor ama malum yazılılar her şeyin önünde geliyor. Benimde bu sene lise son okul başladığı gibi bende uzak kalıcam. Herkes istediği yerlere gelir umarım. :kalp: :muck: :cry:

extraloob demiş ki:
xFactoria demiş ki:

sana da başarılar canımcım :muck:
sagol brom :beer: :muck: :oldie:

Ps.Okul var dediysek siteyi birakicaz demedik pek bakamiycam ama sitedeyim yine gunde 2 saatim var ondada konulari felan takip ederim yani xD

Ps.Ben sacmalamaya basladim yarin okul aciliyor yeni arkadaslar yeni kizlar :twisted: kurdugum cumlelerde sacmalik varsa affola(surc-u lisan ettiysek affola :mrgreen: )

PhonyKing.

Öğretiyorum
Aynı beni anlatmışsın bro :mrgreen: ÖSS ye kaldı 2 sene iyi bir yer kazanmak gerek elbette Lise 3 Lise 4 hayatımız en güzel dönemlerinide çalışarak geçircez :mrgreen: inş Üni hayatı hepimiz için hayırlı İnş istediğin bir yeri kazanırsın :thumbsup: :mrgreen:

Lise 3 Üniversitenin anahtarıdırı 3.sınıfı ne kadar dolu dolu geçirirsen Son sınıfta o kadar rahat edersin.Yoksa son sınıfta 4 yılı yetiştirmeye çalışır sap gibi kalırsınız.

Forumda ne kadar çok 16 yaşında insan varmış yahu bende dahil.Herkeze kolay gelsin.

Başarılar arkadaşlar.
Kendinize en uygun gelen programı uygulayın.
İrade ve Azim sizin yanınızda olsun.

Fatih'im herşey senin elinde... Siteyi bırak ya da bırakma, istekli olduktan sonra insanoğlunun yapamayacağı çok az şey var. Henüz olanla ölene çare bulamadı insanoğlu ama gün gelecek ona da çare bulunacak..

Şimdiden ders çalışmayı kafana koyup bu yolda adım attıktan sonra senin önüne baraj kursak nafile... Allah kalbine göre bir bölüm kazanmayı nasip eylesin. Güzel bir bölüm kazanıp göğsümüzü kabartırsın inşalah. :kalp: :muck:

Ciddende etkileyici allah bana sana ve bu sınava girecek herkeze yardım etsın allah herkezın gonlune gore versın.HAYALLERİM VAR! [Live with my :kalp: :P]

Von Dutch

Öğretiyorum
Tanımıyorum Ama Hayırlı Olsun Hepimiz Kardeşiz Allah Zihin Açıklıgı Versin Kazanırsın İnş.. :muck: :thumbsup:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
görüşürüz fatihim :kalp: yarın nete girmiyorum ben de ama msnde karşılaştıkça konuşalım :muck:
ben veta konumu global yapmamıştım :twisted:

Yukarı Alt