Arkadaşlar öncelikle benim için bu sitenin çok ayrı bir yeri var burada kendimi aile ortamındaymış gibi mutlu ve huzurlu hissediyorum , ancak şu 2 sene Öss de iyi puan yapmak nedeniyle aranızdan ayrılmam gerekli ...
Bu sitede iyi kötü anılarım oldu kolay değil 3 sene boyunca buradaydım :P ve şimdi hiç bir şey bitmecek sadece askıya alacağım geldiğimde herşey daha farklı ve daha güzel olacak..
Şimdi sizden 2 sene müsade istiyorum ve geldikten sonra sitede yepyeni üniversiteli bir bittersweet olacak ..

Beni burada yetiştiren , Okan abime , Halil abime , Adem abime , Onur'a , Ahmetcan 'a , Hamza abime herkese çok teşekkür ederimmm :muck: :muck:

Hayalimiz VAR.com sadece hayalimi yayınlamak için yaptım 2 sene sonra sitenin formatı da değişecek
Siteyi ziyaret edince beni daha iyi anlayacaksınız ..
http://www.hayalimizvar.com
fatihhamurcu

Not : 3 gün globaldir.

NiGHTMaRe

Aileden
Güle güle git güle güle gel bro.Daha ne diyelim.Yolun açık olsun üni yolunda :kalp: :muck:
ps:Yönetim birer birer üniye gidiyor :roll:

Allah yolunu ve bahtını Açık Etsin Kardsm İnş Aramızdan Birisi Kendini Kurtarır.Bende Lise Son Sınıftayım Hayellerimin peşinden gitmeye 1 sene kaldı.

Yazını okudum cok guzel hayallerımız ortak bende inşaat muhendısı olmak ıstıyom ınş bende 2 sene sonra unili olcam umarım hayllerıni gercekleştirirsin başarılar :kalp: :beer: :kalp:

Allah yolunu açık ettsin umarım hayallerini gerçekleştirip daha iyi bir şekilde aramıza dönersin :kalp:

Benimde 2 senem kaldı seni çok iyi anlıyorum bende kendi isteğimle bu gun pc mi kaldırtacağımı soyledim ailemi tabiki çok sevindiler :D Uni yolundaki herkeze başarılar dilerim

birsey soliyeyimmi bu isler bilgisayari interneti birakmakla olmuyor insanin en basta icinde olmasi lazim ki ders calistigi zaman yav yeter bu kadar cok calistim demesin.

--Yolun acik olsun :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bittersweet demiş ki:
Arkadaşlar öncelikle benim için bu sitenin çok ayrı bir yeri var burada kendimi aile ortamındaymış gibi mutlu ve huzurlu hissediyorum , ancak şu 2 sene Öss de iyi puan yapmak nedeniyle aranızdan ayrılmam gerekli ...
Bu sitede iyi kötü anılarım oldu kolay değil 3 sene boyunca buradaydım :P ve şimdi hiç bir şey bitmecek sadece askıya alacağım geldiğimde herşey daha farklı ve daha güzel olacak..
Şimdi sizden 2 sene müsade istiyorum ve geldikten sonra sitede yepyeni üniversiteli bir bittersweet olacak ..

Beni burada yetiştiren , Okan abime , Halil abime , Adem abime , Onur'a , Ahmetcan 'a , Hamza abime herkese çok teşekkür ederimmm :muck: :muck:

Hayalimiz VAR.com sadece hayalimi yayınlamak için yaptım 2 sene sonra sitenin formatı da değişecek
Siteyi ziyaret edince beni daha iyi anlayacaksınız ..
http://www.hayalimizvar.com
fatihhamurcu

Not : 3 gün globaldir.

wayyy be asalete bakar mısınız hayalimizvar.com hacım tüylerim diken diken oldu ne kadar kaliteli bir ortam kurmuşuz ki hepimiz büyük adamlar olacağız bunun için mücadele edeceğiz, üniversite sınavında şimdiden çok başarılar dilerim İstanbul'u kazanmak istiyorsan günde 4 saat Tıp okumak istiyorsan günde 6 saat programlı bir şekilde çalışmalısın hacım herşey kalbine göre olur umarım öpüyorum gözlerinden geldiğinden aynen devam :kalp:

aynı şeyler benim içimde geçerli topic açmayı düşünmüştüm burayı görünce burda yazayim dedim. Lise 3e geçtim bu sene. Fen Lisesi olmamdan dolayı bu sene çok ağır geçicek belli. ve Tıp istediğim için buna alışmam lazım. Bunun için de en çok sevdiğim şey olan bilgisayarım ve internetimden vazgeçmem gerekiyor. 2 sene boyunca aranızda ben de olamıcam..

bittersweet sana da başarılar şimdiden :kalp:

Hacım son 2 senende güzel çalışırsan istediğin yeri her türlü kazanırsın. Sendeki bu başarı,istek,kararlılık oldukça eminimki seni kimse tutamaz. Sitede harika,yazdıklarında. Seni 2 sene sonra İstediğin okulun kampüsünden buraya yazdığını görmek istiyorum.

Herşey İstediğin gibi olsun.
Bizi Unutma. :kalp: :muck:

JetHomme demiş ki:
Hacım son 2 senende güzel çalışırsan istediğin yeri her türlü kazanırsın. Sendeki bu başarı,istek,kararlılık oldukça eminimki seni kimse tutamaz. Sitede harika,yazdıklarında. Seni 2 sene sonra İstediğin okulun kampüsünden buraya yazdığını görmek istiyorum.

Herşey İstediğin gibi olsun.
Bizi Unutma. :kalp: :muck:
:beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ZikywaL demiş ki:
aynı şeyler benim içimde geçerli topic açmayı düşünmüştüm burayı görünce burda yazayim dedim. Lise 3e geçtim bu sene. Fen Lisesi olmamdan dolayı bu sene çok ağır geçicek belli. ve Tıp istediğim için buna alışmam lazım. Bunun için de en çok sevdiğim şey olan bilgisayarım ve internetimden vazgeçmem gerekiyor. 2 sene boyunca aranızda ben de olamıcam..

2007'den beri buradasın helal olsun kuzum ne günlerin geçmiştir sana da kucak dolusu başarılar dilerim tüm EXL hem ünileniyor hemde ünilenmek için kastırıyor ya gurur duyuyorum sizlerle.

Ps : tıp için tek tavsiyem günde 6 saat sistemli olarak çalışmalısın canımcım :muck:

extraloob demiş ki:
ZikywaL demiş ki:

2007'den beri buradasın helal olsun kuzum ne günlerin geçmiştir sana da kucak dolusu başarılar dilerim tüm EXL hem ünileniyor hemde ünilenmek için kastırıyor ya gurur duyuyorum sizlerle.

Ps : tıp için tek tavsiyem günde 6 saat sistemli olarak çalışmalısın canımcım :muck:
çalışmaya çalışıcam teşekkürler :kalp:

Yukarı Alt