Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Hayalimdeki Silkroad Online:
-8 Dg'deki eşitlik yok.Euro charlar ile chine charlar arasında çok fark var.Kaldkı ki wariror char.Buildlerde eşitsizlik söz konusu.
-Char hacklenme olayları.Artık bunlar çok basitleşti.En basiti sitemizde görüyorsunuz.%100 güvenli bir sistem getirilmeli.
-Adamlar artık +15 basar oldu.8dg'de +5 silahı bulan adamlar öpüp başınakoyuyordu.Alchemy'lerde büyük sıkıntı var.En önemliside bu.
-Artık herkez de sox itemler mevcut.(Sox=nova,sun,som,sos)Artık her serverdaki charların %90'nında nova var.8dg'de böylemiydi?Belirli kişilerle sun,som,sos olurdu.O insanlarda herkez tarafından tanınırdı.Şimdi bu eşitlik bozuldu.Nova geldi heryerde düşmeye başladı.Herkez artık novalı.
-Silkroad online artık tamamen ticaret amaçlı bir oyun oldu.Herşey para demek artık.Eskiden insanlar 5m biriktirmek için nelerini harcarlardı.Şimdilerde herkezde 1bil gold var.
-Eski etkinlikler yok.Herşey artık çok basit yadırganmış bir oyun halini aldı.Herşey artık aynı.Değişik etkinlikler yok.Her aynı şeyler.
-Son günlerde oyundaki herşey silk ile alınmaya başladı.Herşey real paraya dökülmeye başladı.
-Premium sistemi artık çok kötü.Eski sistem daha iyiydi.Aynı silk ücretini ödüyoruz.Ama ortada hiçbirşey yok.Önceki premüum sistemi çok güzeldi.
-Şimdiki job sistemi berbat ötesi.Thief hunter sınırlaması olmamalı.Player istediği zaman hunter yada thief olmalı.
-Pvp sistemi.Resmen şoklardayım.Eskiden downhang nasıldı çok iyi bilirsiniz.
-En çok'da 8 dg'yi özlüyorum.Sırf bu yüzden bu oyunu bıraktım.Artık ayda yılda bir giriyorum.Charım 107 lvl'de kaldı.Kasasım bile gelmiyor.Çünkü Silkroad Online artık yavaş yavaş kaybetmeye başladı.Oyunda eşitliğe dair hiçbirşey yok.5,5 senedir oynadığım oyunu resmen bıraktım.Bence Silkroadonline.net ve Joymax.com kendine bu anlattıklarımdan pay çıkarmalı.

Umarım kafanızı şişirmemişimdir.Kendi düşüncelerimdir.İyi forumlar...​

Private server acsınlar üyelikler ücretli olsun silk fiyatları %40 indirimli olsun , exp rateler 10x olsun.

Çoğu arkadaşıma katılıyorum ilk olarak eu ve ch arasındakı uçurum kapatılsın wızlerden tek yemek normal tmmda warıor dagger abartı kaçıyor bence onlarda str ama ch strlere bak birde vuruşlarına abartı derecesınde artık gına geldi birde bu + basma olayı saçma sapan oldu kime baksam elnde en az nowa +10 silah eskiden ben +5 basmak icn yırtardım bir taraflarımı son olarakda 80 cap hunter thif sistemı gerı gelsın o zman dadından yenmes oyunun

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Skill point olayına bir el atsınlar. sp gelmiyor :)

h&a

rank8
ilk önce stallere 999m nun ustne cikabilelim ve dolandiricilik olayi ortadan kalksin.char 110 FF oldu baron oldu count oldu.. jop yapmak isi bozuyor. sanki 1 lvlden 110 lvl kasicak gibi cok zor geliyor ya bota alistik yada tembellik kime ne derse desin jop cok SIKICI.( buyuk yaziyorum cunku I sikintisi var :).guild ce yapilabilecek birseyler uretsinler..aklima gelen cokk sey var ama vaktim doldu..

Arap karakterlerinin gelmesinin zamanı geldi artık çin ve avrupa charılarınında sıkıldık artık.item alırken stallarda 999m üstüne cıkmasını sağlamaları..

öncelikle böyle bir ortam sunulduğu için extraloob adminlerine teşekkür ediyorum ...
yaklasık 5.5 senedir sronun içindeyim oyunun tadı 80 den sonra bozuldu
chn ve eu karaterler arasında dağ gibi fark var ..Str chn char yapıyoruz sağlam olsun diye eu bi kerekte 3 katını vuruyor + zor kasılıyor bu eşitlik olamaz euda pot süresini yarısına indirip atackları düşürebilrler ..
sp sorunu daha hafifletip lw sınırını 110da bırakabilrler ..
silkroad'ın anlamı ipek yolu tüccarlık vb .. trader kervan olayını kaldırdılar burda acaip sacma oldu hiç bir keyif alamıyoruz oyundan

- Serverlar arası geçiş olsun. Bütün gün aynı adamlarla pvp yapmaktan bıktık.
- PvP turnuvaları düzenlenebilir her serverin güçlü oyuncuları arasında
- Stall Limiti Yükseltilebilir
- Yeni gelen Legend 7 Silkroad'daki ticaret sistemini güzelleştireceğine iyice batırdı. eski sistemi geri getirmeleri gerek.
- Bir an önce islam ırkının veya başka oyun içi aktivitelerin gelmesi gerek herkes oyunu bırakmaya başladı.

Yazdıklarımız Joymax'ın umrunda olmayacaktır bundan eminim. ama bi umut şansımızı deneyelim :)

Stalldaki 999,999,999m sınırı derhal kaldırılmalı insanlar soyuluor sınırsız stall alışverişi olmalı mutlaka bunu yapmalılar !!! Lütfen iletin bunu bunu herkesin 4gözle bekliceğine eminim...

Bir server yapsınlar ve o serverda ne bot olsun ne goldbot ! lwl sınırı 90 olsun ve chin karakterlere pt bufları verilsin !

kullanıcı bilgileri mail adresine gelmeli gizli soru dahil şu an gizli değiştirme ve bilgilerin mail adresine gelmeyen tek oyun bu kaldı + bu yeni meslek olayı tam bir saçmalık oldu oyun 80 de kalmalıydı

1) Sp Sorunu Kaldırılmalı . Artık Lv e Göre Skill Açabilmeliyiz.

2) Oyuna Tekte Girelim .

3) Trader lik Geri Gelsin .

4) Lv Sistemi 110 da Kalsın .

5) Yeni Irk Artık Gelsin . Hep Aynı Charlar Bıktık .

6) Lag Sorunu Hallolsun .

Bu Kadar Diyeceklerim . İletirseniz Sevinirim .

bence silkroadın filmini yapsınlar çok karizma bir film olur izlemeyen kalmaz

Daha fazla karakter hareketleri
Karakterler için mimikler
Saç ve kıyafet modelleri seçebilme
bi de Wizler mastery up yaptığı zaman gelen %x damageden bardlara da gelmesi T_T

Hayta35

Bilgiliyim
Bağ Bahçe olsun içinde tavuklar olsun ve en önemlisi artık kan dökülmesin :P :P

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt