1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hayal sro 120 Cap 1m Free Silk [Daha bugün açıldı..]

1. SunLight

SunLight   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    10:00 Da Açılmıştır
    Server 120 Captır
    Degree Sınırı 14dg'dir...
    Skill Sınırı 120 Dir...
    Rateler Normal Bir Pravite Serverde Oldugu gibi normaldir gm yardımcı olur..
    Rateler Böyledir..
    Exp : 300x (550x iSro System)
    Sp : 300x (550x iSro System)
    Drop : 300x (550x iSro System
    1m free silk başlangıçta Hediyemizdir
    Start Gold:20m
    Facebook Sayfamız: http://www.facebook.com/pages/Hayalsro/ ... 76?fref=ts
    Download:www.hayalsro.com/download

13degree itemler magic popta degree seçmesseniz bulabilirsiniz!

2. fathwow

fathwow Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    swye girecekler sunu bılsın swde 5 kısıde 13d weapon var ve baska kımsede yok haberınız olsun gm ılk 5 kısıye vermıs

3. SunLight

SunLight   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Server zaten yarın 110 cap olucak .

4. SunLight

SunLight   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bu mesaj fathwow rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Server zaten yarın 110 cap olucak .

+++ 1m free silkte olucak

5. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Flood yasaktır.

6. NiNCaSu

NiNCaSu Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Keşke hep çocuk kalsak,kalplerimiz yerine dizlerim
    Mert flood yasak.

7. Hermaphros

Hermaphros Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    Başarılar..

8. OhneDich

OhneDich Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Başlıycak arkadaş şunu ciddiye alaraktan başlasın GMnın yaşı 11 sitedende bakabilrsinz :))

9. SunLight

SunLight   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    C_zenon dostum konuya iyi bakarsan 13dgleri nerden çıkarabilicegini ekledim ...

10. OhneDich

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bu mesaj SunLight rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Ben size 13 dg item ile ilgili birşey söylemedim yazılanları iyi okursanız sizin için iyi olucak. Yanlıs anlasılmasını istemıyorum. İtemle ilgili birşey değil konu baska. Baska yere çekme lafı :))

11. OhneDich

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Dün siz server yarın 110 cap olucak demişsinz hala 120 cap değişme felanda göremıyrm eskisi gibi. 110 cap üzerine çalışmada yok. Gözünüzü sevim iyice çorba ettiniz yeter artık qına geldi sitem ettiriyorsunuz. Ben bıktıkm bu yazıları yazmaktan siz işitmekten bıkmadınız. Kardeşim bilmiyorsan açma server! Forumada sahici olmayan gereksiz kandırıcı sözlerde bulunma... Hepiniz aynısınız amacınız ne bir anlaya bilsem. daha 11 yasındasın neyine guvenerekten oyun açıyorsun yetmıyor neden buraya yalan konusuyon. Walla saçlarımı agrıttınız ömrümü yediniz bitirdinz beni ya :S

12. OhneDich

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bana 1 tek dogru birşey söyleki sana hak verim oda yok. Buraya server 110 cap olucaktır yazıyrsun face sayfasından 1 saat önce oyun 120 captır 13 dg itemler mirrordan dusuyr diyorsun!
    Bir GM olucaksan eger herseyden önce her ne olursa olsun dürüstlüğünden taviz vermiyceksın sonucunda zararlı çıkıcak olsan bile... Yaşına veriyorum düzelirsin elbet bir gün. Yaşın küçük player çekmek için havada 50 takla atmana gerek yok böyle yalan yanlış yazarak zaten birşey elde edilmez. Benım gibi bir çok kişi böyle düşünüyor!

13. SunLight

SunLight   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Herif 19 Yaşında dostum ve adam şu an dbyi editlemekle meşgul :)

14. OhneDich

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bu mesaj SunLight rumuzlu uyeden alinti yapildi
    19 yaşında diyorsun hala yalan söyluyrsn. Face sayfasında site check oldu ve ordaki bir kac kişi çocugun adını yazdı şu swri düzelt diye oda hemen düzeltiyrm yazdı sonra sw 2 dk sonra online. Oyunun Gmsının yaşı 11! İşini iyi yaptıktan sonra yaşının kucuk olmasıda sorun teşkil etmez ancak şöyle bir durum warki player çekmek için halen yalan söyluyrsn 19 yasında editle ugrasıyr diye. Sitede en ufak bir bilgi yok ve adamın sanmıyrm editle ugrastıgını çunku adam sureklı faceye oyun hakkında 120 cap 13 dg itemler mirrordan düşüyor demekle mesgul. O çocuk sensındır ya ALLLAH bilir burda böyle yazıyrsn 19 yasında diye :)) Bırak paşa dürüst ol inan bana kaybedicek birşeyın olmaz :)) Yakışanı yap bu yalanı kendıne yakıştırıyrmsn Allah aşkına gozunu sevim kımı kandırıyrsn gözümüzle görmesek haklısın dıycez. Yazmalarında tavırlarında ve diğer herseyınden belli GM nın yası fotosunuda gördüm. Paso meyvesuyu içiyor :))

15. SunLight

SunLight   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Sunucu Degişicek :) Dostum oynamak zorunlu degil istemiyorsan oynama :wink1:

16. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Bu mesaj OhneDich rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Arkadaşım nasıl bu kadar abartıyorsun anlamıyorum doğrusu ''Walla saçlarımı agrıttınız ömrümü yediniz bitirdinz beni ya'' bu nasıl bir laftır sanki biri seni zorla oyuna sokup oynatıyor.Hayat sorunu haline getirme yani beğenmediysen eleştirini yapar çıkarsın konudan bu kadar basit.Son olarak piyasada bir sürü server var bunlarda senelerce yapanlar var bu işi araştırıp bul oraya başla o zaman.

17. sweetCHIEF

sweetCHIEF   globalmod playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj Duygusuzz rumuzlu uyeden alinti yapildi
    2-3 servere daha boyle yorumlar attigini gordum :roll:

18. OhneDich

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Bunu atmamın tek bir sebebi war okadar çok şeyle karşılaşıyorumki bunun önune azda olsa geçebilmek. Adama burada iyi hoş yazıyor ama ben oyunu takıbe alıyorum indiriyorum bakıyorum iyice takip ediyorum 1 hafta ettiğim takipler oluyor sonrasında adamların yalan söylediği ortaya çıkıyor yani buraya yalan sözler yazarak oyuncu çekmeye çalışıyorlar. Ben buna sinir oluyorum dürüstlüğe önem vermiyorlar burda dört dörtlük yazıyorlar amenna ama gerçeklik payı yok buda benı sinir krizine sokuyor. Herkezi istedikleri gibi kandırırım der gibi hissiyatı duyduruyorlar insanlarda. Benim kızdıgım nokta bir iş yapıyorlar olanı yazmıyorlar ve bir çok bahanelerle oyuncularıda çocuk yerıne koyuyorlar ya bizzat gordum ondan yazıyorum sinirlenıyrm. Bu yazdıklarımı diğerleride görsünlerki ona göre saglıklı tercih yapabilsinler diye. Ben büyütme taraftarı değilim ama bu tip dawranısta bulunan insanları çıkmaz sokağa sokmakta kararlıyım! Bunları herkez fark edemeyebilr ben yazarım arkadaslar en azından boşa zaman kaybetmezler indirip. Artık önune gelen server açıyor ve 1 hafta suruyor geneli millet emek yapıyor emeği hiçe sayıyorlar. Fark ettiysenız özenle seçiyorum çunku bu lafların özel sahipleri var ve hak ettikleride budur baska dilden anlamıyorlar. Bu eleştiriden öte bir dawranıs şekli olabilr ama buda hem burdaki arkadaslar için hemde bu sitenin seviyesi için. Herkez ona göre dawransın bak ne kadar guzel oluyor bende bu yazıları yazmak zorunda kalıyormuyum :)) Sizce yanlıs bir düşüncemi hatamı yapıyorum eğer öyleyse ben tam tersini düşünüyorumda :)

19. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Bizim anlatmak istediğimizde şu şimdi herkes pvp server oynuyor kiminin hoşuna gidiyor server konu altına iyi yorumlar atıyor kimi adamda oyuna giriyor tutunamayınca server'a karalamak için çaba gösterip eleştirinin ötesinde yorumlar yapıyor.Bu yorumlar extraloob'u seçmiş tanıtım yapan adamın hoşuna gitmez ve bu yorumları okuyan bir sürü insanda bu forumda nasıl böyle şeylere izin veriyorlar diye düşünür.Böyle bir aşamaya gelince olay bizim işin içine girmemiz gerekiyor o yüzden uyarılar yapıyoruz.
    Sizde eleştiri yapıyorsunuz iyi hoş ama bunun boyutunu biraz abartıyorsunuz öyle olunca haliyle müdahale etmek gerekiyor anlatabilmişimdir umarım.

20. OhneDich

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Sanırım ben yeterince açıklayıcı konuşamadım. Serverleri karalamak gibi bir niyetim olsa zaten 1 servere özgü yapmam. Ayrıca karalayarak ne gibi kazanç elde edebilirim hayret verici bir durum. Ben yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım tekrar söyluyorum o yazıları hak edilen şahıslara yazdım. Extraloob'a yakışmaz evet bu tür durumlar ozaman o şahısların uzaklaştırılması lazım böyle sahici olmayan yalan sözlerle milleti çocuk yerıne koyup kandırmalarından dolayı. Siz olayın sadece burdaki yüzüne bakıyorsunz bilseniz aslında burdaki ile hiç bir alakası olmadıgını yazılanları hak verirdinz bunları bilmediğiniz için böyle düşünmeniz normal. Ben server karalamıyorum olanı yazıyorum buda abartılı karalama olarak geçiyor buda can sıkıcı bir durum yaratıyor. Ne yazıyorsam bir sebebi vardır boş boşuna gereksiz birşey bilmeden oraya yorum yapıcak değilim. Eğer oraya yazdıgım dogru sözler karalamak oluyorsa evet bu karalamaktır ozaman. P.server kural içinde 1 madde war tanıtım amaçlı yapmış oldugunuz server hakkında yalan içerikler bulunursa ceza alırsınız diye. Ben bunları yazıyorum adamların yüzüne vuruyorum adam bana neden 1 tepkı veremıyor çunku söyluycek bir sözü yok savunmaya bile geçemıyor çunku yazdıklarımın doğru oldugunu gayet iyi biliyor. Keske bu durum oluşucagını en basından bilseydım size özel 10 şahit getirirdim ve sizlerde daha iyi anlardınız.