Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bide helperde bi credits die bişey var o ne 0x33.org bi trial reset vardı omu ??????????????? bu hatayı verdi offff:D yokmu bilen

Morwena

Buralıyım
hyr onla alakası yok merak etme Dil Paketinle alakalıdır o kanımca Cool

iiide: kanka bu ne auto training yok yazılar kare kare:D:D:D
auto training için bi sm.dll dosyası gerekmiyomu? o neden yok bu bot bozzzzuk Embarassed :lolmuch:

yha bi help yapacak yokmu Question Idea lütfen plsplsplşsplsplsplsplsplspls auto training yok bişey yok nuboıt helperden ayarları yapınca nerde kasack bot pfffffffff biri sölesin 1.70 rar- 116 client indirdim auto training yok sonra helperi indirdim ondada bişey olmadı

ayrıca unknow sikil sorununu çözmek için üstünüzdeki blue olan itemleri çıkartıp şehre ışınlanın düzeliyo softmod ta öleydi diğerini yapamadım daha

bide bu helper ayarlarını yapmaya çalışıyorum ama curret areamı ne vardı nerde kastığı towna gidince geri geliyodu onu nerden yapcz?? pot bitince kasmada bitckmi yani????

ii de kurulumu nasıl olcak homeye basınca auto training yokk
helper i yapamadım milletin sikilsizde olsa çalışan bi botu var:D

bunları koyan arkadaş iii hoş sağol koymuşsun ama bide yardım etsen tam süper olacak

Confused botu kurdum helperden oldu ama ben canavara tıklayınca atack yapıyo:D bide hiçbişey toplamıyo dalarkende sadece 1sikil vuruyo ya nuke ya elyakma atack yapsında isterse sade elyakmayla vursun ama ben tıklamadan dalmıyo sadece buffları açıyo

yuhh bu ne a........g 1 tane bile sikil yok normalde seçtiklerimden 1-2 tanesinde unknow skill yazıyodu bunda 1 tane bile sikil yok ne biçi işş:D sizdede ölemi bunun çözümü varmı

ilker_uA demiş ki:
bunları koyan arkadaş iii hoş sağol koymuşsun ama bide yardım etsen tam süper olacak

iide güzel kardeşim orda yazanları tam okumuosun bide benden yardım istiyosun hemde bu akşam kandil kusura bakma büyük ziyaretinden yeni geldim Exclamation

şimdi auto çıkması için orda yazdığı gibi tekte girmeniz lazım yok cannot server derse ve dc verirsen hem haxcr4 hemda srobot kapatılacak ve tekrar önce haxcr4 sonra srobot çalıştırılcak oyun çalışmadan auto crack enabled seçilcek ok

skiller içinde nubot helper kullanırsanız hem attack hem buff skilleri basmaktadır 3 gündür 67 lvl adamı %40tan %80 e kastım lütfen yapamıyosanız dosya eksik çalışmıyo demeyin (bu sm değil) iyi kasmalar Cool

kardeş sırf senin için tekrar çıkıyorum oyunda bu akşam rekora koşuyorum gündüz 2den beri cumadangeldim arkşara gitti biraz uğraştım olmadı şimdi yaptım hepsini indirdim crax ı açtım enableyi seçtim sonra srobottan oyuna girdim helperi açtım oyunda bibaktım wuw auto trainig sonunda gelmiş ayarları ezbere biliyom ztn sonra bibaktım sikil yooookkk benim suçum ne??? yalnışlık varmı bunda varsa onu söle ben bi çıkıp gireyim tekrar

ilker_uA demiş ki:
kardeş sırf senin için tekrar çıkıyorum oyunda bu akşam rekora koşuyorum gündüz 2den beri cumadangeldim arkşara gitti biraz uğraştım olmadı şimdi yaptım hepsini indirdim crax ı açtım enableyi seçtim sonra srobottan oyuna girdim helperi açtım oyunda bibaktım wuw auto trainig sonunda gelmiş ayarları ezbere biliyom ztn sonra bibaktım sikil yooookkk benim suçum ne??? yalnışlık varmı bunda varsa onu söle ben bi çıkıp gireyim tekrar
skill zaten yok bikere şunu anlayalım bu bedava yani mükemmel olmasını beklemen hata.skillerini ilk sayfadaki gibi diz ve nubot helper ayarlarını yap skillere nubot helper bassın.

tabi doru diyosun softmod sm .dll olan en güzeliydi artık o yok bunla idare edecz sağol bunun içinde

ilker_uA demiş ki:
tabi doru diyosun softmod sm .dll olan en güzeliydi artık o yok bunla idare edecz sağol bunun içinde
az sıkın dişinizi chesmod çıkar yakında skillerde var onda hemde acayip hızlı kasıyo Cool

bu botu kurdum int biri için düz bi spearla sadece elyakmayla vursan en seri öle kasar bunu yapana çok thx kafası çalışıyo helper olmasa sikil bile olmazdı brawo! Cool

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt