1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hatalı bilet basımı

1. mdicle

mdicle Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Bugün sabah 06:00 itibariyle Gold Premium plus sürem bitmişti. Ve sadece 3 günü kalmış %100 SP Ticket çalışır durumdaydı.

Bir kaç gün önce 1 adet Gold Premium Plus ve 1 adet 4 haftalık Gold Ticket aldım ve depoya koydum. Vakti gelince ikisini basacaktım.

Bugün 10:30 sularında büyük bir gafletle ilk önce 4 haftalık Gold Ticket'i bastım. Ardından Premium Plus 'ı basamadım. Aynı ayda olmaz diye kabul etmedi. Sanırım 3 günü kalmış SP Ticket yüzünden oldu.

Joymax'a bu sorunumu ilettim. Ancak 7 gün içinde cevap gelir dediğine göre sorunum ivedilikle çözülemeyecek gibi geliyor :)

An itibariyle;
    • 3 günü kalmış %100 SP Ticket
    • 4 haftalık Gold Ticket (bugün saat 10:30'da bastım)

çalışır durumda.

Ve ben oyuna öncelikli olarak giremiyorum :D hem de depomda Premium Plus olmasına rağmen. Kullanamıyorumda.

3 günü kalmış SP ticket'i iptal etmenin bir yolu var mı? Yoksa 3 gün mecburan bekleyecek miyim?

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Saygılar.

2. Gullugullugil

Gullugullugil Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iptal edilemez diye biliyorum

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    yapacak birşey yok beraber çalışmıyorlarsa girmek için sürüneceksin 4-5 saat sonra girip hiç çıkmadan 3 gün kastıracaksın.

4. mdicle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Enterasandır,

Bu oyunda paran olmayınca sürümcemede kalıyorsun. Ama paran olsa da bu gibi durumlarda da takılıp kalıyoruz. Mesela sabah 1 saate yakın oyuna giremedim. Gireyim de Premium Plus'ı basayım dedim. Silk almışım depomda biletlerim premium plus'um var ama oyuna giremiyorum. Garip bir durum :)

Sanrım dediğiniz gibi, 3 gün bir şekilde geçecek :)

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Saygılar.

5. Jaysean

Jaysean   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Exp ticketı ile zaten premium basılmıyor.Sen gold ticket basmışsın sp ticketı kullanabilirsin sadece premium'un yanında.Geçmiş olsun bir ay boyunca tırmala dur ^^

6. Gullugullugil

Gullugullugil Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :thumbsup:

7. Jaysean

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    3 gün geçmiyecek 1 ay bekleyeceksin.Sp ticketı biticek ama bugün bastıgın 4 haftalık gold ticket hala duracak o yüzden kullanamıyorsun premiumu

8. mdicle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D Eyvah öyleyse

Peki bu Gold Ticket yanına premium servis yokmu basılacak? Silver falan gibi.

Sizce bir mantıksızlık da yokmu?
    130 Silk verip Gold Ticket almış biri bir de Premium basmak isteyemez mi? Oyuna öncelikli giriş vs. Gold Ticket ile oyuna öncelikli giriş olsa fazla gam yemiyeceğim. O da yok bu hizmet içerisinde. Çok anlamsız olacak gerçekten Gold Ticket ile Premium Plus aynı anda basılmazsa.

Oysa Premium Plus alırken Silver ve Gold servisleriyle kullanılmaz diyor. Ticket'ten bahsetmiyor. Sonuçta Premium Plus ile Gold SP Ticket (ki bu da Gold diye geçiyor) beraber kullanılabiliyor.

9. Jaysean

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    malesef hiç bir premium basamassın.ancak report ederek belki çözersin ama cvp gelene kadar ticketın zamanı zaten bitmiş olur ^^

10. mdicle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öyleyse bu durumda sadece ben zarar görmüyorum Joymax'ta zarara görüyor:
    Ben eğer Premium Plus'u Gold Ticket ile kullanabilseydim, önümüzdeki ay yine Premium Plus alacaktım. Bu durumda kullanamadığım Pre Plus'u önümüzdeki ay kullanacağım. Bu da Joymax'ın 290 silk'ine mal olacak. Teknik olarak durum bu.

Gold Ticket yanına oyuna öncelkli giriş hakkı veren bir Premium türevi basılamıyorsa o zaman Gold Ticket'in ne anlamı kalıyor bu durumda. Eğer bu olay benim gibi gaflete düşenlerden istifade etemek için varsa, garip bir ticaret şekli derim :)

11. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

işte joymax Türklere önem veriyor ama 300bin üyenin yer aldığı extraloob.com sitesine hiç önem vermiyor burada ki gerçek kullanıcıları ve sorunları görseler buna göre kendilerini geliştirseler onlar kazanmaz mı ? adam gibi bir oyun sisteminde GM olsa hemen sorun nedir deseler sende durumu report etsen ve anında cevap verip çözüm bulsalar herkesin takdirini kazanmazlar mı ?

joymax yazık sana...

Ps : şimdi bir report yapar mısınız bakalım ne zaman cevap gelecek ve nasıl çözecekler durumu hep beraber takip edelim.

12. mdicle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu konuyu bugün saat 11:15'te Joymax sitesinden gönderdim. Login olup konuyu detaylıca açıkladım zaten. Bana akabinde gönderdiğim destek mesajının alınıp öncelikli olarak (first priority) kaydedildiğini bildiren bir posta geldi. Tabi derdimi Türkçe olarak yazdım. Joymax soruma cevap vermesi 7 iş gününü alabilirmiş.

Bilginize..

13. PhyLosHopia

PhyLosHopia Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencii :))
    :)) şimdi gold ticket alıyorsun sadece günde 3 saat %100 exp sp veriyor bu kadar fiyatıda ona göre düşük zaten ekstra birşey vermiyor ki alırkende üzerine mause u getirip neler verdiğini görebilirsin plus ise oyuna rahat girmeni sağlıyor + özellikler veriyor ve günlük kullanım süresi 5 saat şimdi şu konuda joymax ın hatalı olduğunu sanmıyorum seninde isteyerek yaptıgını sanmıyorum ama sorun tamamen senden kaynaklanıyor joymax ı zan altında bırakmak yanlış olur sen gold tickete oyuna girme için bir ek istiyorsun :) bu yapılabilir ama niye yok diye kızamassın sonuçta sen bu ürünü alırken bakııp neler verdiğine göre alıyorsun yanlışmıyım ? bence oyuna gir sadece update günleri biraz kapat onun dışında hiç çıkma yanamsın ticketin iyi oyunlar

14. mdicle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zaten Pre Plus almıştım yanına Gold ticket basacaktım. Gold Ticket'in ne yaptığını biliyorum, oyuna öncelikli girmek için değil pre plus'a destek versin diye aldım. Daha fazla EXP :)

Item Mall'da Gold Ticket üstüne gelince sadece silver Time servisi ile kullanılmaz dediğinden Gold Ticket'i aldım. Amacım Pre Plus ile birlikte Goldt Ticket basıp daha fazla Exp almaktı. Joymax beni yanılttı. Ayrıca Joymax sitesi ile oyun içindeki Item Mall bilgileri çok tutarsız. Ben Item Mall'daki bilgileri esas alarak bu işe giriştim. Şimdilik yapacak bişi yok. Gold Ticket süresinin bitmesini bekliyeceğim. Pre Plus zavallım depomda kullanılmayı bekliyor :)

Bu arada Joymax'a durumu report etmiştim. Hemen ertesi gün cevabı geldi. En azından hızlı cevap vermeleri + puan aldı benden.
    Tabi bu cevaba "bre pzvk...." diye karşılık vermek isterdim ama :) kendime yakıştıramadım. Hani biz Türkler ne deriz böyle durumlarda (affınıza sığınarak) : Girdi mi 28 gün; girdi! :)

Sevgiler.

15. Xpr3ssMusic

Xpr3ssMusic Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Geçmiş olsun daral: