Mesaj başlığını düzeltir misin?
Biraz açıklayıcı yaz daha iyi ilgilnilir.
Birde virüs programının adı ne ?

OneEyedJack demiş ki:
Mesaj başlığını düzeltir misin?
Biraz açıklayıcı yaz daha iyi ilgilnilir.
Birde virüs programının adı ne ?
Ben Virüs Programı Kullanmıorum Kardesım Başka Bı Cozum Olamazmı :detective:

Tamam beyler sakinlik sende soruma cevap verir misin virüs programı kullanıyor musun kullanıyorsan ismi ne?

Majestic demiş ki:
Şu konu başlıklarını Allahını seven baksın şeklinde açmayın değiştir şu konu başlığını herkes Allahını seviyor ama bakmak zorunda değiller illa ki.
Arkadaşım Konu Başlıqını Duzeltemıyorum Ozurde Dılerım Ama Soruma Cevap Alabılırmıymmmmm :thumbsup:

Ekran Kartının Ne Oldunu Bılmıyorum Ge-Force de Ama hanqı surum Olduqunu Bılmıom Ondan Normal Bılgısayardan Guncelleyebılırmıyım. :?:

Sanırım sadece ilk 3ü indireceksin
Sonuncuyu launchere sağ tıklayıp uyumluluk ordan windows service pack 2 diceksin..

OneEyedJack demiş ki:
Sonuncuyu launchere sağ tıklayıp uyumluluk ordan windows service pack 2 diceksin..
Framework
DirectX9
Graphic driver ben Framewor La DirectX9 u Yukledım Graphic Driver Yukleyemedım Anlamadım :cry: :oops:

Dodocan demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
Framework
DirectX9
Graphic driver ben Framewor La DirectX9 u Yukledım Graphic Driver Yukleyemedım Anlamadım :cry: :oops:
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
Buyur bu siteye gir orda ekran kartını felan seç search de ve indir kur sonrasıda dediğim gibi umarım çözülür sorunun :coffee:

Dodocan demiş ki:
Majestic demiş ki:
Şu konu başlıklarını Allahını seven baksın şeklinde açmayın değiştir şu konu başlığını herkes Allahını seviyor ama bakmak zorunda değiller illa ki.
Arkadaşım Konu Başlıqını Duzeltemıyorum Ozurde Dılerım Ama Soruma Cevap Alabılırmıymmmmm :thumbsup:
bi glob. mod yazınca özür dilerim ben yazınca açmasam nolucak diyosun yalakalıgına pes

Yukarı Alt