kolay gelsin iyi günler ben harry potter asalarından olan albus dumble dorun asasından alcaktım size nasıl ulaşabilirim

Merhaba,
Asalardan daha elinizde varsa bir tane oğlumun doğum günü için almak istiyorum,beni acil bilgilendirirmisiniz.

Jack_Dawson demiş ki:
Arkadaşlar almanyadan gelen harry potter 0 açılmamış asalar satılmaktadır

Asalar:Harry Potter Asası,Hermione Granger Asası,Ron Weasley Asası,Albus Dumbledore,Severus Snape,Lord Voldemort,Bellatrix Lestange Asaları Satışdadır Ücretler

Ücretler
Harry Potter 20 TL
Hermione Granger 20 TL
Ron Weasley 20 TL
Albus Dumbledore 20 TL
Severus Snape 20 TL
Lord Voldemort 30 TL (34 CM uzunluğunda)
Bellatrix Lestrange 20 TL
Harry Potter Lumos Asası 40 TL [Işıklı asa]

ve Asalar.
Lord Voldemort: "Otuz dört santim. Porsuk ve Anka teleğinden yapılmış, güçlü bir asa, çok güçlü, yalnış ellere geçmemeli."

Harry Potter: " Dikenli Defne ve Anka Teleği (alışılmadık bir karışım). Yirmi sekiz santim, güzel ve kullanışlı. (Bu asanın yapımında kullanılan teleği veren anka tek bir telek daha vermiştir ve o da Voldemort'un asasında bulunan telektir. O telek Harry'in seçtiği asanın içinde bulunan teleğin kardeşidir. İkiz çekirdek olarak anılır.)

Bellatrix Lestrange: "Ceviz ve ejderha yüreği teli. Otuz iki buçuk santim. Esnemez

Bu ürünler gittigidiyor.com'da Satışlar 120 TL arasıdır

Daha fazla harry potter ürünü almak isteyenler bana bu konu altında mesaj yazsın

Silkroad Online oynayanlara siLk ile satıyorum :)
hocam ben senin bu asalarla ilgileniyorum. bu işler nasıl yürüyor bilmiyorum da bilgi almam lazım

B7B

rank8
gitti gidiyorda görmüştüm hatta b.köy ve muğla'da da bunlara benzer asa türünden şeyler vardı yapması çok basitmiş öğrenin öyle alın 75 tl falan bayılmayın sonra :D

Yukarı Alt