Arkadaşlar almanyadan gelen harry potter 0 açılmamış asalar satılmaktadır

Asalar:Harry Potter Asası,Hermione Granger Asası,Ron Weasley Asası,Albus Dumbledore,Severus Snape,Lord Voldemort,Bellatrix Lestange Asaları Satışdadır Ücretler

Ücretler
Harry Potter 20 TL
Hermione Granger 20 TL
Ron Weasley 20 TL
Albus Dumbledore 20 TL
Severus Snape 20 TL
Lord Voldemort 30 TL (34 CM uzunluğunda)
Bellatrix Lestrange 20 TL
Harry Potter Lumos Asası 40 TL [Işıklı asa]

ve Asalar.
Lord Voldemort: "Otuz dört santim. Porsuk ve Anka teleğinden yapılmış, güçlü bir asa, çok güçlü, yalnış ellere geçmemeli."

Harry Potter: " Dikenli Defne ve Anka Teleği (alışılmadık bir karışım). Yirmi sekiz santim, güzel ve kullanışlı. (Bu asanın yapımında kullanılan teleği veren anka tek bir telek daha vermiştir ve o da Voldemort'un asasında bulunan telektir. O telek Harry'in seçtiği asanın içinde bulunan teleğin kardeşidir. İkiz çekirdek olarak anılır.)

Bellatrix Lestrange: "Ceviz ve ejderha yüreği teli. Otuz iki buçuk santim. Esnemez

Bu ürünler gittigidiyor.com'da Satışlar 120 TL arasıdır

Daha fazla harry potter ürünü almak isteyenler bana bu konu altında mesaj yazsın

Silkroad Online oynayanlara siLk ile satıyorum :)

asalar sağlam mı plastik mi yoksa kaliteli mi iyiyse bende almak isterim birde resimlerin koysan iyi olur

Ben harry potter ın ışıklı asasından alıcam peki ya para işini ve asanın gönderme işini nasıl yapacağız bide bu ışıklı asa gittigidiyor.com da 139 tl burda 40 tl fiyat farkı neden. Birazda bu asayla ilgili bilgi verirmisin? Gittigidiyor.com dakiyle aynı marka asamı? Bide resim koyarsan %99 alırım.

Gittigidiyor.com da 129 TL civarında... ben de almak istiyorum ama 20 TL ye neden satıyosun? Dandik bir şey mi? Webcamda gösterirsen alırım!

SilentLord demiş ki:
xFactoria demiş ki:
biseye yariyormu bunlar yoksa susmu ?
valla anladığım kadarıyla çok saçma birşey 5-12 yaş kişiler alır diyorum (:
Eğer Harry Potter Fanı değilseniz almayın bence.. cool2: Paraya yazık... ben 12 yaşında değlim..daha büyüğüm ama almak istiyorum.. çnkü ben Harry Potter'cıyım... Evde kndi kndime bile oynarım ara sıra... :kalp:

Takımı
Galatasaray
hep cleanmı? +9 varsa sat harry asasını :) Şaka bir yana bunlardan alanınız oluyormu? summer3:

Yukarı Alt