Arkadaşlar Sadece Haritada Unique Çıkış Noktalarının Görünmesini İstiyorum Bir Arkadaş Nasıl Yapılacağını Gösterebilirmi veya Yapıp Upload Edebilirmi ? [Başka Bir Değişiklik İstemiyorum]

Yada Bi patch olarak yapabilirmisiniz ? ben de bulamadım. bütün halinde var. evet ama patch olarak olursa hem kota dostu olur hemde daha şahane olur.

Var ama tavsiye etmiyorum. 1. si yazılar değişiyoı hadi onu ing yapınca düzelio ama 2. si update olmaz cilentınız. upda6te için orjinalinide buylundurmanız lazm.

juanito05 demiş ki:
Var ama tavsiye etmiyorum. 1. si yazılar değişiyoı hadi onu ing yapınca düzelio ama 2. si update olmaz cilentınız. upda6te için orjinalinide buylundurmanız lazm.
Kardeş sen gönder orjinalinin yedeğini alıyorum ben zaten...

bir yerde görmüştyüm unique çıkış noktaları haritada belirtiliyotdu on ubulursam koyarım ?!!!!!!!

buldum ?!!!!!!!

MSO PROJESİ

Daha iyi bir Silkroad'a sahip olabileceğimiz düşüncesiyle yola çıktım ve aklımdakileri gerçekleştirebilmek
için MSO (Mükemmel Silkroad Online) Projesi'ni yaratıp üzerinde çalışmaya başladım.

Silkroad üzerinde şuana kadar yaptığım değişiklikler

-Silkroad Haritası'nda Unique canavarların çıkma noktaları
-Uniqueler 2,5 kat daha büyük, böylece daha rahat görülüp seçilebilir
-Küfür Filtresi kapatılmıştır, istediğinizi yazabilirsiniz
-Silkroad açılırken çıkan çıkan papirüsler değiştirilmiştir
-At, deve ve öküzün o sıkıcı yeşil scroll'u değiştirilmiştir

Oyundan Resimler

-Oyun açılmadan çıkan papiruslerin değişmiş halleri

-At, deve ve öküz scrollarının değişmiş hali
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
-Oyun haritasının Unique çıkma noktaları ve unique resimleri eklenmiş hali

Kurulum:
-Buraya tıklayarak gerekli dosyayı indirin
-Yüklediğiniz rar içinden çıkan Media.pk2 dosyasını Silkroad Klasörünüzün içine koyunuz (clientin yanına)
-Eski dosyanın üzerine yazılsın mı diye sorcak, evet diyiniz, eğer eski hali de bana gerekir diyorsanız eskisinin yedeğini alınız.
-Bu kadar, artık daha Mükemmel bir Silkroad'a sahipsiniz.

İşte budur kolay gelsin ?!!!!!!!

bazı resimler çıkmadı ama sağ tıklayıp resmi göster derseniz resimleri görebilirsiniz ?!!!!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt