1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hareketli yanan imza (Save kısmında sorunum var)

1. EWELANCHE

EWELANCHE Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Save kısmınıda hallettimİnş. bagenirsiniz Resimleride ekliyorum

İlk once Photoshop u acıyoruz :lol:
    1.adım=File>New>500x300 luk yenibir resim olusturuyoruz.

2.adım=Edit>Fill>ok yaparak sayfamızı siyah bir hale getiriyoruz

3.adım=Horizonal type tool dan sayfamız da bir bolum olusturuyoruz.(İcine yazı yazacagımız icin yazının boyutuna ve sekline gore Büyüklügünü siz belirleyin)Birde ates efekti verecegimiz icin ustarafta yeterli bosluk olmasına dikkat edin.Secimiş oldugumuz yere neyazmak stiyorsanız yazın ben örnek yazdım.Yazı tipi ve büyüklügüde size kalmıs onlarıda menünün altındaki pencerelerden degistirebiliyoruz.
    4.adım=Resmimizi kopyalıyoruz.Duplicate layer. Sağ alt taki layer kısmına sag tıklayarak yapa biliriz.
    5.adım=Kopyalamıs oldugumuz resmi Edit>Transform>Rotate CCV90 yapıyoruz.Cevirdigimiz resim secili vaziyette Filter>Stylize>Wind diyoruz.Ve tekrar Edit>Transform>Rotatecv90 yapıp resimlerimizi ust uste getiriyoruz.
    6.adım=Asıl resmimizi sağ alt taraftan Kaplı konuma getiriyoruz (Goz isaretini kaldırıyoruz-Baska turlu nasıl anlatacagımı bilemedim :lol:).Filter>Distort>Pipple diyoruz.Ve Smudge Tool dan resmimize Aşşağıdan yukarıya dogru kucuk darbelerle ates görünümü veriyoruz bu tamamen sizin zevkinize kalan birsey.Ve Layer>New Adjustment Layer>Color balance diyoruz karsımıza ilk gelen pancereye ok deyip
    Shadow 11 .0. -23
    Midtones 88.0.-100
    Hihglights 0. 0. -37
    yapıyoruz bu aleve rengini veriyor siz istediginiz rengi Olusturmak için bu degerlerle oynaya bilirsiniz.

4-5 ve 6. adımları 3 kere daha Uyguluyoruz fakat 2. yapımda Filter>Stylize>Wind işlemini 2 kere 3.seferde 3 kere. 4. seferde 2 kere Uyguluyoruz ven buların sol alttaki layer kısmında hangileri oldugunu unutmuyoruz.

Not:Herseferde layer kısmıdan bir onceki adımları kapatmayı unutmayın (Goz isaretlerini kaldrmayı yani)sadece o an icin calıstıgınız layerlar acık olsun.

7.adım=Bu islemler bitikten sonra windows>animation Diyoruz ve 4 tane frame olusturuyoruz Ve her frameye yaptıgımız resimlerden sadece 1 tanesi gozukecek sekilde ayarlıyoruz sırası 1Wind oranlı (Filter>Stylize>Wind işlemini 1 kere uyguladıgmız resim) -2Wind oranlı (Filter>Stylize>Wind işlemini 2 kere uyguladıgmız resim)-3wind oranlı-2wind oranlı olacak sekilde Sağdaki goz isaretlerini acıyoruz.her framede bizim ana yazımıaz acık olacak buna dikkat edin.Ve her frame nin zamanını 0.26 olarak ayarlayın (Tabi bu size kalmıs daha hızlı yada yavas yapa bilirsiniz). Son alarak resmi begendiyseniz File>Save for web & Divaces secenegine tıklıyoruz cıkan pencereye Save secenegini secip Kaydet Diyoruz
    Ve atesimiz hazır

Umarım Guzel bir paylasım olmustur eksikler var sanıyorum onlarıda uzeltecegim simdilik kafam karıstı Az sonra baslarım :lol: inş.

2. Clawless

Clawless Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    grafiker grafiker grafiker! 5 yıl sonra!!!
    save as deil save optimized as ten kaydetçen

3. EWELANCHE

EWELANCHE Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Save sorununuda Cözdüm yukarıya ekledim Arkadaslar

4. Redefine

Redefine Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

5. EWELANCHE

EWELANCHE Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    save optimized as CS3 te yok onun yerine yukarıdada belirttiğim gibi "Save for web & Divaces" Seçeneği var