1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

hardisk birleştirme ???

1. qwerty686

qwerty686 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşalr benim pc de bilgisayarıma girdiğimde c: d: g: f: yerel diskler bulunuyor ben bunların hepsini sadece c: yereldisk olarak birleştirmek istiyorum acaba ne yapmalıyım ayrıntılı anlatırsanız sevinirim bu konuda cook bilgim yok şimdiden sağolun

2. xlorxlarge

xlorxlarge Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    sanırım tek çare dosyaların yedeğini alıp format atman internetten disk ayrıştırma birleştirme gibi programlara güvenme derim ben c ile dyi bi program sayesinde birleştirmeye çalıştım d yok oldu ve hiç bir türlü ulaşamadım.

3. Apt

Apt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp şu adımları izle Yönet>Depolama>Disk yönetimi
    Az birşey anlıyosan bu dediğim yerden birleştirebilirsin,bilmiyosan kurcalama C yide silersin falan benden bilirsin :mrgreen: fakat bütün hepsini C de toplayamıcan yine.C sabit durucak ayriyetten hepsini D diye toplyabilirsin bu yolla.En iyisi format gözüküyor :)

4. Jaysean

Jaysean   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Format atarken bütün birimleri sil sonra yeni bölüm oluştur de harddiskin tamamını ona ver.

5. qwerty686

qwerty686 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    galiba format atıcam olmıycak böyle bide gider c yi falan silerim olmaz :mrgreen: neyse teşekkür ederim hepinize sağolun iyi calışmalar