S.A MİLLET DJ TuRşU HERCULESTEKİ BÜTÜN OYUNCULARA BAŞARILAR DİLER BENİM CHARIM VAR HERCULESTE VEDE GUİLDİMİZİN İSMİ HARAMİLER ŞU ANDA GUİLDİMİZ 3 LVL OLCAK ONDAN SİLKROADA SIK GİREN ARKADAŞLARA İHTİYACIMIZ VAR GUİLDE KATILMAK İSTEYENLER PM ATSINLAR

bu lvlde guılde fazla kişiyi toplayamazsın en azından öle düşünüyorum çünkü bu konuda deneyimliyim tabiki (önceden ) ama bşrlr inş umduğunu bulursun iyi memberlar bulursun bşrlrr extraokk

ID:_kahpehayat_
LvL:6x
Guıld:_CrTiCaL_
Buıld:pure STR glavie
Server:Hercules

BaşarıLar Kardeş..

Crazy Bu Arada İmzanı çaLıcam :mrgreen:

Hoşuma Gitti:Pp Ama Daha GüzeL bi Yazı StiLLeri kuLLanıcam Yaşasın PhotoShop :mrgreen:

teşekkürler arkdaşlar ben kimim die soruyosanız cengizhanbasaranın (eskiüyeliğim) admin beni banlamadan öncekiüyeliğimdi bu yeni üyeliğim sağ olun aranızda charı olan varsa albilirim güzel guilddir matrak oluyo bizim guild geyik felan ypıoz süper oluyo extraokk :mrgreen:

lan bizim OTTOMAN guildi sizinkisine bin takar lan parasını ödesek 3 lwl olcak hahahahahhaha

cengizhanbaşaran demiş ki:
S.A MİLLET DJ TuRşU HERCULESTEKİ BÜTÜN OYUNCULARA BAŞARILAR DİLER BENİM CHARIM VAR HERCULESTE VEDE GUİLDİMİZİN İSMİ HARAMİLER ŞU ANDA GUİLDİMİZ 3 LVL OLCAK ONDAN SİLKROADA SIK GİREN ARKADAŞLARA İHTİYACIMIZ VAR GUİLDE KATILMAK İSTEYENLER PM ATSINLAR
zuhaha Dj_TurŞu , Dj_Lahana xD

KiLLeDBy demiş ki:
cengizhanbaşaran demiş ki:
zuhaha Dj_TurŞu , Dj_Lahana xD

Dj KePçÜk :lol: :lol: :lol: :lol:

tolga_yigit demiş ki:
lan bizim OTTOMAN guildi sizinkisine bin takar lan parasını ödesek 3 lwl olcak hahahahahhaha
guildiniz 3 lvl olcak oranınız 124 paranız yok üstüne senin charın lvli 21 guildi kasma oranın 875 guilde faydandan fazla zararın var seni master neden atmıyosa şaşırıyorum

Yukarı Alt