Genç bir erkeğin dört kız arkadaşı vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu. Doğru kararı verebilmek için test yapmaya karar verdi.
Her birine 1000'er dolar verip 'bu parayı istediğiniz gibi harcayın' dedi.

1. kız arkadaşı kendisine yeni elbise ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Genç erkeğe döndüğünde şöyle dedi:
- Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!

2. kız arkadaşı, genç erkeğin tuttuğu takımın iki kombine biletini, en sevdiği türden bir sürü video CD ve bir ay yetecek bira ile geri geldi:
- Eminim bunlar seni mutlu eder. Senin mutluluğun beni de mutlu eder.

3. kız ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı. Para kısa sürede ikiye katlandı ve kız bu parayı çeşitli yatırımlardakullandı. Genç adama döndü:
- Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni seviyorum!

4. kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla bir sürü kitap aldı,kalanıyla fakirlere yemek dağıttı ve genç adama döndü:
- Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için onca kitap aldımdiğeriyle de senin adına fakirlere yemek dağıttım.

Genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti. Karar vermek için epey bir süre düşündü, düşündü, düşündü...
Ve sonunda...

Büyük göğüslü olanla evlenmeye karar verdi!

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
1-2 birlessinler tam istedigim bir sey cıkacak ortaya :D Lakin parayı CDye yatırmasın internetten buluruz videoları :P

EmmaW demiş ki:
http://www.extraloob.com/forums/hangisiyle-t274707.html
Küfürler algılanıyor...
%10....%50....%70....%100
Küfürler alındı.
yanlıs kişi üzerınden topic yürüyo o zmn :D konu sana aktarılmalı varsa öyle birşey :D

Yukarı Alt