Takımı
Besiktas
Ayakkabı alacağım, maddi limit 120 TL civarı birşeyler. Şimdilik sporarena'da bu ikisi dikkatimi çekti, bu şekilde güzel ayakkabılar varsa konu altından fiyatıyla birlikte koyarsanız sevinirim. Asıl istediğim ayakkabıyı fiyatı nedeniyle alamıyorum, onun resimlerini de koydum aşağıya.

119 TL

159 TL (biraz zorlar bu :think: )

Aslında bunu ya da altındakini almak istiyordum fakat maddi yönden sıkıştırdı beni.

189 TL (bayağı zorlar bu :think: )

159 TL (biraz zorlar bu :think: )

Şimdi herkesin zevki farklıdır ama alttaki 2 ayakkabının nesini beğeniyorsunuz abi ya göz var nizam var. Boru gibi ne o öyle :S . Üstelik yaz geldi. Daha hafif daha sade bir şeyler bul bence. 2. sıradaki puma gibi mesela.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
gecen gün 1. sıradakinin lacivertinden aldım kırmızı nike cizgisi vede beyazda bağcığı vardı süper bir ayakkabı tavsiye ederim :wink1:

Apaçilik yapma kırarım kafanı :D Allahım ya ayakkabılara bak daral:

Git bunu al hemen bu senenin moda ayakkabısı.

Takımı
Besiktas
Addicted demiş ki:
Apaçilik yapma kırarım kafanı :D Allahım ya ayakkabılara bak daral:

Git bunu al hemen bu senenin moda ayakkabısı.

Hadi lan ordan, niv balans'mış , sinir oluyorum herkeste ondan var -.-

@Cherry

Fena değil bro, ama ilk sıradaki Nike cidden çok tahrik etti beni. o.O

şimdi herkeste var diyenler çıkacak, olabilir, ayakkabıyı ayağımda hissetmiyorum ayrıca herşeyin altına da oluyor kullanışlı bir ayakkabı 150 liraya almıştım tek kötü yanı uzun süre yürüyünce topukta biraz ağrı yapabiliyor.

EmmaW

burdakiler dışında converse'in bi modeli var bu sene başında almıştım klasik converse ler gibi değilde lacoste'ların deri haline benziyor siyah üstünde gri yıldız var hem rahat hem ayakta fena durmuyor ona bakmanı tavsiye ederim
burdakiler konusundada fiyat ve görünüş bazında ilki bence güzel duruyor

1. numarayı hiç beğenmedim, 2 numara için hoş diyebilirim ^^ Ama hummellara çok güzel diyebilirim şahsen bende hummel kullanıyorum :)

Yukarı Alt