Arkadaşlar fuill int bowman kasıyorum Pacheon Cold ve Light Skillerim açık. Daha 30 lwl değilim ama 30 lewel olunca aklıma bir şey takıldı elime blade ve kalkan alıp buz ve light taki nukelerle mi kasılayım (Tabi bunu yaparsam pacheon u 30 da bırakacağım ve yavaş yavaş kapatacağım)
Yoksa cold light pacheon skillerine devam edip full int bowman olarak mmı kasılayım Lütfen full int bowman kasanlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.Birde aşağıdaki soruları nuker veya bowman diye cevaplarsanız daha cok sevinirim
1-Hangisi daha hızlı kasılır
2-Pvp de hangisi daha avantajlıdır
3-Hangisi daha çok vurur
4-Party ,giant ,unique de hangisi daha iyidir
5-Hangii daha fazla sp ister(Nuekr sadece cold ve light olacak )
Bide şimdi elimi cold la yakıyorum nukerle de cold la mı yakayım yoksa light mı yakayım ???
Şimdiden teşekkürler

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
30 level değilsen henüz yolun başındasın demektir. Full int bowman kasan bir kaç kişi tanıyorum. Hatta bu sitede de vardı bir arkadaş 90 level yapmış denemek için ( Helal olsun :popcorn: )
Bence pacheon skillerini kapatıp cold light ve bicheon gibi bir nuker yapılandırabilirsin. Ama senin kararın full int bowmanın bazı eksileri var(örn:critler ya 3 ya 5k oynar). Üstelik full int ve bowman olursan defansın düşük olur. Ben sana pacheon skillerini kapatıp ya cold light bicheon bir nuker yapılandır veya full str bowman aç derim. Sorularının cevapları ise:
1-İki char da hızlı kasılır aslında. Ama sık sık yatmaları eklersek(düşük levelde) bowman biraz daha seridir.
2-Pvp de tabiki de bowman avantajlıdır tartışılmaz bile.
3-Nuker daha çok vurur. Ama crit girdi mi bowcunun karşısında kimse duramaz.
4-Uniquelerde, giant pt ler de falan nukersen her zaman snow shield süresinin dolmasını bekliceksin. Yani Uniq.lerde falan bowman kral.
5-Bowman sp bakımından fazla zorlamaz diye düşünüyorum. Şayet sağlam bi farm yaparsan. Nuker daha çok sp ister. Kaldı ki sen cold ve light diyosun. Olmaz, bicheon da açıcaksın. Bu yüzden nuker daha çok sp ister diye düşünüyorum.
Son soruna gelince; Eğer nuker yapılandırıcaksan (cold light bicheon), el yakman light olucak. Full int bow kasıcaksan da light olsun. Yani fire açık olmayan bütün int carlar light el yakmaya sahip olucak. Ama str bowman kasıcam dersen fire derim.

Son birşey söyliyim, ben sorularını cevaplarken; full int nuker -full int bowman değil, full int nuker full str bowman kıyaslaması yaptım. Bunu da göz önünde bulundur.

İşte bende hesapladım zaten full str bow u denedim 40 3 lwl a kadar .Çok sp istiyoror.Çok fazla mp ve hp pot harcıyor onun için int bow denedim sorularımı int bow ve nuker icin cevaplarsanız sevinirim
Teşekkürler ellerine sağlık.
Bide sana birşey saracam peki Elime iyi bir kalkan alırsam nuker le 2 veya 3 lwl altımın pt ve giantını kesebilirmiyim Col light olursam

o arkadaş benim pure int bow diye konu var biraz altta ordan bak kendin karar ver unque seviyosan tavsiyemdir pvpde istiyosan cold90-lıght90 unque için cold 66-lıght54-fire 90 screen shot bölümünden yeni aldığım sun bowla 85 liğe vurduğum damageye bakabilirsin bol sunlar :byes:

Teşekkürler zaten bende senin Açtığın konuyu onceden okumuştum şimdi bütün charlar sıkınca edniyeyim dedim :D:D

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Ya bence sen full int nuker le devam. Eline iyi bişe alabilrsen tabiki de giant pt yi kesersin. Çünkü coldun her zaman senle olucak gerek phy defans buffu gerek snow shieldi. Bence nuker. Aslında pure int bow da oynayabilirsin iyi bir char mı bilmiyorum da ama, çok tercih edilen bir model olmadığı kesin. Bence pure int nuker. Cold Light Bicheon. + garment

Yukarı Alt