BAKINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ÇOÇUKLAR SİZCE EN İYİ ÇAR NEDİR GLAVEMİ BOWCUMU GLAVECİ ÇARIM OLDU BLADEDE OLDU BOWCU SİZDE 80LVDE NASIL Bİ RESİM BULURSANIZ BAKARIM SAOLUN

BUCALIMMMMMMM

gEo

rank8
en iyisi artık en iyi char hangisi sorunlarını bırakıp adam gibi bi char ı 80 lvl ve full farm yapabilmek :S

Ben sana şöyle söyleyeyim benim char 65 lwl ve üstündeki hiçbir giyside + str blue si herhangi + yok sadece silahım +5 crit 9 phy 74 full +3 pro setli bower i yatırıyorum.Hatta you tubeye timsah sro yaz görürsün Wink Ayrıca blade de açma derim çok yawaş kasılırsın.glavie ye göre daha az yatarsın ama anca sucuk kesersin bladeyle :)

Başlığını Küçültürmüsün...

7. Konu başlıklarını ve konu içeriğini farklı karakterlerle ( €, £, @, ã, é, vb.) oluşturmamalısınız. Bu durumda konunuz silinebilir veya kilitlenebilir.

8. Yazılarınızın tamamı büyük harf olmamalıdır. Bu, bağırmak anlamına gelmektedir ve gerçekten bağırmıyorsanız küçük harfle yazın. Bağırmak da zaten çoğu durumda rahatsızlık verdiği için kural dışıdır. Aksi durum

bu sorunu artık üzerinden atmış olman gerekliydi fakat sana şöyle söyleyeyim en iyi char yoktur en iyi item vardır ben şuan bow kullanıyorum favori charım blade'dir şuan bow charımdan çok memnunum cold el yakma kullanıyorum fire'den ile aralarında en fazla 500 700 dmg fark var vuruşlarda pvp yapmadım farmımı tamamlayınca söylerim birde şöyle bir etken var örnek full +5 ve blue setin ve +7 silahın var char farketmez karşındakide full +5 blue set ve sosun +7 silahı var char yine farketmez yatacağın kesin eğer şartlar eşit olur ise bu sefer seçeceğin char devreye girer fakat gördüğüm oki son skiller ile bow charların critleri güçlendirilmiş ve yeni skilleri ile bayağı bir avantajı var glavie char'a bir türlü ısınamadım ve kullanmadığım için yorum yapmayacam glavie güçlü bir chardır fakat yeni gelen can alıcı skilleri yok sanırım ve blade'e gelirsek çoğu kişi bu char için ne ölür nede öldürür diyorlar 10+ crit ve +7 yada +5 bir blade charın yatıramayacağı char yoktur diye düşünüyorum ve temennim şudurki gelecek olan 90 lvl ve beraberinde getirdiği yeniliklerin içerisinde blade için yatır batır skill'i gelir ise blade charları çok fazla göreceğimizden eminim :lol: bunlardan biride ben olacağım

Eğer 90 lwl i düşünüyorsanız glavienin en sağlam skili olan soul spear serilerine bir yenisi daha eklenecek ve bu skill hem stun gücü hem de yeni statusuyle herkesin korkulu rüyası olacaktır.Ayrıca ghost spear serilerine yeni bir kitap gelecek ve konck back+ crit vurduğunuzda normal vuruşunuzun yaklaşık 3.5 katı bir rakam olur ve bu da akıllara zarar bir şey dir ayrıca rakibinizin skillini bozar çok seri uygulanan bir skill olduğu içinden adam stundan hemen çıkarken uygularsanız adam size vurmadan critsiz knock back siz 10-15k damageyi yapıştırmışolursunuz.

bucalım382 demiş ki:
BAKINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ÇOÇUKLAR SİZCE EN İYİ ÇAR NEDİR GLAVEMİ BOWCUMU GLAVECİ ÇARIM OLDU BLADEDE OLDU BOWCU SİZDE 80LVDE NASIL Bİ RESİM BULURSANIZ BAKARIM SAOLUN

BUCALIMMMMMMM
KARDES BNEIM ICIN EN YIYI BOW DUR SEN BENCE BOW CU OL

bencede en iyi char bow su durumda ama bılemıyorum 90 geldıgınde glavıye ye güzel skiller eklenirmi.

Yukarı Alt