Farm yapmaya devam ediyorum.Ancak sorun farmı bitirmek değil , karakter yapılandırması. Ben Full Int Light / Cold - Spear olarak başladım. Ancak sonra bazıları Light yerine Fire açmamı söyledi. Sonra ben de s/s yapayım dedim. Anlayacağınız kararsız kaldım. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Hangi yapılandırmayı tercih etmeliyim ve el yakma olarak ne tercih etmeliyim ?

RiqueLme

Bilgiliyim
light yerine fire mi çıldırmış olmalısın Light'ın God - Piercing force nin verdiği mag attak göz ardı edilemez önerim yok gerçi ben hiç cold açmadım desem fazla yalan olmaz nukerlerimi hep
light fire heuksal yapardım.

RiqueLme demiş ki:
light yerine fire mi çıldırmış olmalısın Light'ın God - Piercing force nin verdiği mag attak göz ardı edilemez önerim yok gerçi ben hiç cold açmadım desem fazla yalan olmaz nukerlerimi hep
Sora 1e1 de tek yiyip yatardın :D

RiqueLme

Bilgiliyim
BaY_SamuraY demiş ki:
RiqueLme demiş ki:
Sora 1e1 de tek yiyip yatardın :D
şimdi şöyle birşey var P.serverlerde oynadım hep uzun zaman sonra isro ya döndüm 2 tane light fire heuksal nuker 1 tane str glavie kasardım aynı pt de 3gen kurupta nukerler iyi item düsürür str charımı giydirirdim nukerle pvp yapmadım pek glavie yi zaten tartışmaya gerek yok sanırım

Kitty

Ben ileride asıl charımı yüksek lv yapınca bi yan karakter açıcam sadece force açıcam hahahahayy :) Fatmagül'deki ebe nine gibi sifacı olucam :r

Yukarı Alt