Hangi interneti kullanıyorsunuz?

• Smile ADSL

Votes: 4 7,5%
  • TTNet

Votes: 44 83,0%
  • Kablo net

Votes: 1 1,9%
  • Biri ADSL

Votes: 1 1,9%
  • Diğer (Belirtiniz)

Votes: 3 5,7%

• Total voters
    53
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şöyle bir yardırayım o zaman ^^

Metamorph demiş ki:
Herkese smile öneriyorum cidden harika bugün cafeye gittim sroda inanılmaz bir lag vardı ttnet olduğundan dolayı.Ama eve geldiğimde lagdan eser yoktu smile adsl farkı. 8)
Kod:
inetnum: 88.229.0.0 - 88.229.127.255
netname: TurkTelekom
descr: TT ADSL-alcatel dinamik_ulus
country: tr
admin-c: TTBA1-RIPE
tech-c: TTBA1-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-by: as9121-mnt
source: RIPE # Filtered
Sadece adsl'i aldığın yer smile , hala türk telekom'un alt yapısını kullanıyorsun ^^ Yani aralarında bir fark olması psikolojik portakal aromalı ilaç haplarına benziyor ^^

Metamorph demiş ki:
Ayrıca bir sorun oldumu sonuna kadar ilgileniyorlar.İnternet hızım yavaştı bir gün telefon açtım söyledim neden böyle diye birşeyler yaptılar 48 saat içinde düzelecek demişlerdi 1-2 saat sonra düzeldi ve ertesi gün beni arayıp sorununuz düzeldi mi diye soruyolardı çok memnunum cidden :dance:
Smile adsl'de alt yapı kaynaklı bir sorun olunca türk telekoma arza kaydı bırakıyorlar :mrgreen:

cyclone demiş ki:
Ben kablolu tvden kullanıyorum interneti hiç sorun yok lag ve dc den eser yok 8)
Kod:
inetnum: 88.226.0.0 - 88.226.255.255
descr: TT ADSL-alcatel_ulu
Psikolojik hap olayı 2 ^^

bLaster demiş ki:
Uydunet Kullanıyorum
Kod:
inetnum: 88.232.64.0 - 88.232.127.255
descr: TT ADSL-meteksan dynamic _ulu
Sistem öyle demiyor ama ?

Hacım seninde işin yok nerde bizim kusurumuz var erinmeden onu araştırıyosun ya pes :mrgreen:
Valla bilmiyorum bana smile çok güzel geldi cafede dc'den duramıyoz evde lag ve dc'nin eseri yok ya cafenin netinde birşey var yada smile farkı :lol:

TTNET fakat kullanmaz olsaydım..4 mgbit e yukselttım netı her 5 10 dk da gidip gidip gelior bazen gidior hic gelmiyor :(

1Yıl önce TTNet denen işkenceden kurtulup semtime doğalgaz kanallarıyla gelen türk telekom altyapısı olmayan QuikNet'i bağlattım . 20Mpbs interneti 39TL'ye kullanıyorum .. 100Mpbs internet 129YTL Sınırsız.. gerçekten cok memnunum .

Yukarı Alt