Prison - Lost - Kyle XY vb gibi klasikleşmiş dizileri bitirdim bir diziye başlamam gerekiyor önerilerinizi bekliyorum ^^

Heroes - Supernatural-Battlestar Galactica-Chuck hala izlemediğim diziler izleyenler yazarsa sevinirim sizce izlenmelimi bu diziler ve ya başka alternatifleriniz varmı ?

Heroes,Her geçen gün dahada saçmalıyorlar,önermem.
Supernatural ise Lost gibi efsanedir benim için,kesinlikle öneririm,keşke bitmese diyeceğim bir dizi.

Diğerleri hakkında pek bilgim yok.

Fringe'yi tavsiye edebilirim The X files tadında ama olayları bilim yoluyla açıklıyor yani aklnızda pek soru işareti bırakmıyor Lost 6. sezon başlayana kadar izlmenizi şiddetle tavsiye ederim hele içide Walter Bishop karekteri var ki bayılacaksınız ..

HEROES İZLEYEN EMİNİM ÇOĞUNLUKTUR.HENÜZ LOST VE DİĞER SERİ DİZİLERE BAŞLAMADAN HEROESA TAKILMIŞTIM BEN VE RESMEN BAĞLADI DİZİ BENİ KENDİNE..HER BÖLÜM SONU O KADAR MERAKTA BIRAKIYORLAR Kİ İNSANI BİR HAFTA ZOR GEÇİYOR...

Leetnock demiş ki:
Prison - Lost - Kyle XY vb gibi klasikleşmiş dizileri bitirdim bir diziye başlamam gerekiyor önerilerinizi bekliyorum ^^

Heroes - Supernatural-Battlestar Galactica-Chuck hala izlemediğim diziler izleyenler yazarsa sevinirim sizce izlenmelimi bu diziler ve ya başka alternatifleriniz varmı ?
Cihan'ım:)
Heroes ilk 3 Sezon herşey on numara ama sonra biraz olaylar garipleşmeye pek tad vermemeye başlıyor ama yinede izlenir çünkü ilk sezonların hatrına on numara dizi denenebilir:)

SuperNatural izlemeni şiddetle tavsiye ederim komedi aksiyon korku hepsi bir arada hele bu 5.sezon işler tamamen karıştı melekler şeytanlar derken:)

Chuck diyecek birşeyim yok kesinlikle izle komedi aksiyon ne ararsan var :thumbsup:

Fringe izle buda çok iyi bir bilim kurgu dizisi her bölüm'de dahada sonuca yaklaşılıyor ama bitürlü bazı sorular cevap bulmuyor adamın canını sıkabiliyor sürükleyici tavsiye ederim:)

Flash Forward izle çok güzel bir konusu var ama şuan ilk 10 bölüm var Mart 16da başlıcak sarıyor dizi gelecekten parçalar kesitler falan derken ohoooo on numara yani :thumbsup:

şuan aklımda olanlar bunlar broooooo :dance:

Yukarı Alt