arkadaşlar ben bi türlü karar veremyiorum lütfen yardım edin şimdi ben olmpyadaki 41 lvl nuke çarımımı kassam odindeki 30 lvl wizardımı kassam odindeki 25 lvl x-bowumu kssam yoksa new serverda bi cleric çarmı açsam ne yapsam bi yardım edin hangisi pvp de daha ii olur hangisini kasmak daha zevkli ve kolay olur.yardım eden arklere şimdiden teşekkürler

bence bow char str arasında en hızlı kasılan hem kasmasıda zevkli eger elindeki silah güzel olursa elbiselerinde güzel olursa pwplerdede güçlü olursun kanımca extraokk

hmm bn nedense x- bow çarda sıkılıom atkları fln zevk vermio saol yorum için

Başarı charda değildir.Başarı charı iyi yönetebilmektedir. Razz

Eğer iyi bir sete ve farma sahipsen ve charını akıllı kullanırsan her charda başarılı olursun.Her charın kendi özel güzellikleri ve özellikleri var.

Favorilerim ;

Chinese : Bowman
Eu : 2 hand.

Exterminator demiş ki:
Başarı charda değildir.Başarı charı iyi yönetebilmektedir. Razz

Eğer iyi bir sete ve farma sahipsen ve charını akıllı kullanırsan her charda başarılı olursun.Her charın kendi özel güzellikleri ve özellikleri var.

Favorilerim ;

Chinese : Bowman
Eu : 2 hand.

Katılıyorum modum farmlı olan her char bence ayrı guzeldır :lolmuch:

hmm farm yerine pk yapsam mesela 40 olsam snra 35 e düşsem snra tekrar 40 olsam farm yapmış gibi olur demi

Bnece kendine boşa eziyet etme o kadar zaten iyi bir farm yapmak istiyorsan önce 80 ol masteryi 71 e çek 9 gaple kasınca iyi bir sp farm yaparsın.

hmm anladım cleric çar açtım lvl 13 oldu çk zevkli pvp de nasıldır cleric ??

Pvpde cleric vurkaça dayalıdır. Kendinden çok düşük lvllar gelir öldürür seni.Bu zaten avrupa int charların kaderi.Fakat inanılmaz dmg leri var full str charım oldugu için cleric saldırı skillerini açmadım ama 75 lvl cleric bir arkadaşımın yaptıgı vurusları görünce clericin sadece buff basan biri olmadıgını gördüm. Wink

evt 80 lvl atağına baktım wizardın atk la aynı damegeyi verio ve youtubeden bir kaç vidyo izledim 60+ clericler kendi lvl lerindeki str leri tekte alıyolar bir skille ama o skili kullanmak için canının en az %96 sının dolu olması lazım. ama yan skil olarak zaten wizardı açıcam pvp de wizardla pek sorunum olmaz heralde

Ahhh xbow muthisss.Parasıyla sole 50-60 milyoan nyeni bir serverda 50 ksur lwl al bitane.Ztn 9 lwl ustunde kasabilion :lol: Cık dose 1 ay+1 haftada 80 ol.+str,+int bas.Gorunmez max yap.Cık job war.Cat cut uzaktan (30m) dose babam dose.80 yapınca cok guzel char oluyor bunlar.90 lwl patchiyle manyak seylerde gelio xbowa.(herkese gelioda.....)

cleric kasıom lvl 15 oldu çk zevkli oluo yan skil olarak wizard açıorum planım şu kasarken hep cleric olucam şimdiden bi sürü wizard ark em oldu onlar kasıo bn buff, savaşa giderkende wizardla gidecem 70 den snra savaşada clericle gidecem nasılım ??

bak canım offeringle cevrendeki 5 kişiyi yere serebilirsin diğer saldırıları yaramaz güzel bir pvp Wink
[flash=425,350]http://uk.youtube.com/v/YWpzr3v8dC4[/flash]

punkemo demiş ki:
cleric kasıom lvl 15 oldu çk zevkli oluo yan skil olarak wizard açıorum planım şu kasarken hep cleric olucam şimdiden bi sürü wizard ark em oldu onlar kasıo bn buff, savaşa giderkende wizardla gidecem 70 den snra savaşada clericle gidecem nasılım ??
Sen ona sp yetistir bide beni yetisitr.Eger cleric attack skiller acarsan o char bi china nukerden bile 100k fazla sp yer 80'De.

Cleric videosunda 2. tercih warlock olsaydı uyutma koyar o üçlü vuruşu öle çkerdi warlock daha iyi olmazmıydı?

Yukarı Alt