1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Han Savaşları

1. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    Han Savaşları internet tabanlı bir strateji oyunudur,Internet Explorer ve Firefox sahibi olan herhangi bir bilgisayarda oynanabilir. Sizlere 7 halktan birini seçtiğiniz, geliştirdiğiniz ve zafere gittiğiniz Avrupa'nın Orta Çağlarını sunuyoruz. Han Savaşları size binlerce farklı oyuncunun içinde başarı sağlayabilecek geniş bir strateji çerçevesine sahiptir.

7 halk, her biri ayrı dövüş birimiyle, değişik göstergeleriyle 23 dövüş birimi, 15 bina, sizin kahramanınız için 11 yetenek, oyun-içi dünya pazarı ve klan-tabanlı bir oyun çerçevesi ve bir sürü oyun hakkında öğeler, Han Savaşları'nı oynarken sizlere zevkli vakit geçireceğinizi garanti etmektedir.

Güçlü ordular yaratın, rakiplerinizi yenip topralarına hakim olun, arkadaşlar ve partnerlerinizle bir kaç politik evlilikler yapın, sizin grubunuz'da bulunan rütbelerle iç hiyerarşiyi organize edin, diğer arkadaşlarınızla hareketlerinize yön vererek nefes kesen, acımasız savaşlara liderlik edin!

Değişik stratejiler deneyin,oyunun sanal dünyasına girin ve dünya çapından bir sürü yeni arkadaş edinin.Onlara Avrupa'ya kimin hakim olacağını gösterin!

Oyuncularımızın tecrübelerine ve bu tür oyunların yaratıcılarına teşekkürlerimizi sunuyoruz çünkü bunların sayesinde, Han Savaşlarının dengeli dünyasını yarattık. Programcılarımız oyunun ekranlarınızın önünde sürekli olması için ellerinden geleni yapacaklardır.

Oyunun profesyonel dizaynı sizleri Orta çağın eşsiz atmosferine taşımakta garanti vermektedir. Ressamlarımız her birimin dış görünüşünün güzel ve orjinal halinde olması için ellerinden geleni yaptılar.

oyunun link
    register

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    sitemizle aynı zamanda uzun soluklu bir reklam anlaşması yapmışlar ve extration banner ve forum için banner olarak reklamlarını vermişlerdir.

3. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    sizin adınıza çok sevindim site için iyi bir kaynak olmuştur umarım

4. SingleCleric

SingleCleric Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    evet bende başladım gödüğüm en iyi kaliteye sahip web tabanlı bir oyun diebilirim size tavsiyem her oyundada olduğu gibi madenelrinizi geliştirin ve asker yaparak diğer kişileri sömürün ben 3. seviyedeyim henüz 4e geçicem inş. :D