1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Han Parası Nasıl Yüklenir Oyunda Nasıl Kullanılır ?

1. Pro

Pro Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Öncelikle almış olduğunuz Han Parası kodunuz http://www.Karahanonlineworld.com olan anasayfamızdan yükleyeceğiz.
    Siteye giriş yaptıktan sonra 1 Numaralı alandan almış oldğumuz Han Para Kodunu girmek için tıklıyoruz.

1 Numaralı alana almış oldğumuz Han Para Kodunu giriyoruz.
    2 Numaralı alanda Ödeme Geçmişinizi , Geçmişte Han Paranızla almış olduğunuz itemleri ve ödeme ile sorun yaşadığınızda ( Umarım Yaşanmaz :) ) Sorunlarınızı bizlere hızlı bir şekilde iletmeniz için gerekli yardım linkleri bulunmaktadır.

Burada Han Paranız başarı ile yüklendiğinde göreceğiniz Teşekkür Sayfası ve Han Para Kodunuzu kontrol etmeniz için kısa bir bilgi alanı bulunmaktadır.
    1 Numaralı alanda Han Para Kodunuzun ne kadar Han Parasına karşılık geldiğini ve varsa elde ettiğiniz bonus miktarını görebilirsiniz.
    2 Numaralı alandan ödeme geçmişinize hızlıca gözatabilmeniz için bir buton bulunmaktadır.

Ödeme Geçmişi Ekranı : Buradan daha önce almış olduğunuz Han Para itemlerinizi görebilirsiniz.
    1 Numaralı alandan Gözatmak istediğiniz tarih aralığını girerek aradığınızı bulmanızı kolaylaştırabilirsiniz.
    2 Nuramalı alandan ise Kac Han Para ne zaman alınmış bunu görebilirsiniz.Unutmayın Han Paralarınızın Kullanım süresi 1 Yıl ile sınırlıdır.

Tebrikler Artık Paranız Karakterinize Yüklendi. Peki Han Paralarımızı oyun içinde Nasıl Kullanacağız. Buyrun ;
    Oyuna girdikten sonra " K " Tuşuna basarak PAZAR YERİ ne girebilirsiniz.

Aşağıdaki Resimde Pazar Yerine ait olan ;

1 Numaralı Alanda Sahip olduğunuz Han Parası miktarını
    2 Numaralı Alanda Alacağınız itemin Han Para olarak fiyatını
    3 Numaralı Alanda Seçtiğiniz itemi almak için Satınal butonunu
    4 Numaralı Alanda Satın Almıs olduğunuz itemleri ( Örnek olarak : Ejder Kavmi Dekor Kostümü Alınmıştır. )
    5 Numaralı Alanda Bu örnekte almış olduğumuz itemleri giyebilmemiz için gerekli alanı görmektesiniz.

2. TheProzac

TheProzac Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci ( bilgisayar bilişim/Web Tasarım)
    o dekor olan yerde artık kostüm yazıo O.o

3. hell_king

hell_king Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0