1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hamit'ten müjde!

1. Uykucu

Uykucu Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bayern Münih ile bu sezon Bundesliga şampiyonluğu yaşayan Hamit Altıntop, Best FM Spor Servisinden Özkan Öztürk’e özel açıklamalarda bulundu. Öncelikle zor bir sezonu geride bıraktıklarını belirten Hamit, “Zoru başardık. İlk şampiyonluğum bu. Benim için başka bir değeri var, onun için çok mutluyum. Schalke’de maalesef sadece ikinci olabilmiştik. Çünkü her zaman Almanya’da Bayern Münih ilk sırada yer alıyor. Bana da nasip olduğu için çok mutluyum” dedi.

Sakatlığının geçtiğini söyleyen Hamit, “Şu an toparladım. Daha kötüsü de olabilirdi. Onun için şükretmek gerekiyor. İnşallah bir aksilik olmaz ise şampiyonaya hazır bir şekilde katılabileceğim. Her gün onun için yatıp kalkıp dua ediyorum. Çalışmalarıma ona göre devam ediyorum. Oraya sadece katılmak değil orada olumlu sonuçlar alıp, Türkiye’yi iyi yerlere getireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Schalke’de oynayan ikiz kardeşi Halil’in performansına da değinen Hamit, “Halil’in oynaması, gol atması önemli. Fatih hocamız için de önemli. Zaten son haftalarda Nihat olsun Tuncay olsun, Yıldıray olsun performansları çok çok iyi. İnşallah Avrupa Şampiyonası’nda daha iyi olur ve hocamızın isteklerini en iyi şekilde yerine getiririz” şeklinde konuştu.

Hamit, Milli takımın gruptaki şansını da değerlendirdi ve şöyle konuştu; “Biz takım olarak oyuncu olarak çoğumuz genciz. Hazırlık maçlarında kaliteli futbolcular olduğumuzu gösterdik. Önemli olan futbolda kollektif oyundur. İnşallah hocamızın tecrübesiyle, başarısıyla bazı şeyleri daha iyi yapabilirsek, olumlu sonuçlar alabiliriz. Portekiz, Çek Cumhuriyeti farketmez. İsimler önemli değil, önemli olan biziz.”

Hamit son olarak, turnuvanın favorisinin İtalya olduğunu, ardından Fransa geldiğini ve üçüncü sırada da Türkiye’nin yer aldığını sözlerine ekledi.