Bayern Münih'in yıldızı Hamit Altıntop Ocak ayı transfer döneminde ya da sezon sonu Fenerbahçe'ye imza atacağını açıkladı.

Bayern Münih'in yıldızı, Ocak ayı transfer döneminde ya da sezon sonu Fenerbahçe'ye imza atacağını açıkladı. Tek korkusu Aziz Yıldırım olan Hamit nöbetçi golcüye, "Fener'de mutlu olabilir miyim" dedi.

Fenerbahçe-Hamit Altıntop flörtü mutlu sonla tamamlanmak üzere... Bayern Münih'in yıldızı Hamit ile Fenerbahçe'nin golcüsü Semih Şentürk milli takım kampında bir araya gelerek transfere son noktayı koydu. Hamit nöbetçi golcüye, Bayern Münih'de hocası Van Gaal ile sorun yaşadığını Ocak ayı transfer döneminde ya da sezon sonunda Fener'e geleceğini söyledi.

Semih'e soru üstüne soru!
Hamit kendisini Fenerbahçe için öylesine hazırlamış ki, Semih'e takımla ilgili sorduğu ilk şey Aziz Yıldırım oldu. Milli Takım'ın yıldızı arkadaşına, "Fenerbahçe'de oynamayı çok istiyorum. Seve seve gelirim. Ancak bana Aziz Yıldırım'ı anlatır mısın? Başkan size nasıl davranıyor... Sert bir mizacı var. Beni tanıyorsun. Mutlu olabilir miyim?" sorularını yöneltti.

Sinyali vermişti
A Milli Futbol Takımımız'ın yıldız futbolcusu Hamit Altıntop, Bayern Münih kampında arkadaşımız Emre Bol'a çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Hamit, "Fenerbahçe'ye bir gün mutlaka geleceğim. O gün de çok yakın zamanda" ifadelerini kullanmıştı.

Prada

Bitmeyen geyik :P Her milli takım kampında zaten bunlar konusulur şaka gibi ya medya adam olmayacak bu ulkede

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bir futbolcu şimdiden ocak ayının hesabını yapmaz bence balon haber.

V.I.P demiş ki:
Bir futbolcu şimdiden ocak ayının hesabını yapmaz bence balon haber.
hadi yapsın gelse ne yapıcak bu... bize ara pasları iyi yapan iyi orta açan biri lazım ki bunlar bizim takımın alternatifinde mevcut gereksiz transfer olur

Ps: yeni smiley deneme :nod: :dance:

Yukarı Alt