Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Galatasaray ve Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak için pusuda beklediği Hamit Altıntop, hâlâ Bayern Münih'le sözleşmesini uzatmış değil.

Kontratı sezon sonunda bitecek olan milli futbolcunun menaceri Reza Fezeli, Alman kulübünün yönetiminden kendilerine henüz herhangi bir teklif gelmediğini belirterek, transfer için açık kapı bıraktı. Hamit'le teması kesmeyen Sarı-Kırmızılı idareciler, Ocak ayında deneyimli oyuncuyla söz kesip, gelecek sezon bonservis bedeli ödemeden transferi gerçekleştirmek istiyor.

Prada

Ekonomik anlamda Fener ile 6S yi bir tutman benim kahkaha atmama sebep olur.. Başka yerde söyleme gülerler sana. Bu kadar körü körüne fanatik olma biraz bil araştır 6S nin gelir giderini birde Fenerin gelir - giderini aynı zamanda borclarıda hesapla..

Ne cabuk unuttunuz hasan şaşla hakan şükürün cebinden oyunculara harclık verdiğini? Komik olmayın

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Prada demiş ki:
Ekonomik anlamda Fener ile 6S yi bir tutman benim kahkaha atmama sebep olur.. Başka yerde söyleme gülerler sana. Bu kadar körü körüne fanatik olma biraz bil araştır 6S nin gelir giderini birde Fenerin gelir - giderini aynı zamanda borclarıda hesapla..

Ne cabuk unuttunuz hasan şaşla hakan şükürün cebinden oyunculara harclık verdiğini? Komik olmayın
+Hala Arif Erdem'in parası ödenmemiş.'Adam diyor 6s'de param kalmaz' :twisted:

Yukarı Alt