Off topicte daha çok muhabbet döndüğü için buraya açtım sıkıntı olursa taşıyabilirsiniz.
Öncelikle server oldscholl\Pro playerlara hitab etmektedir. o Yüzden sadece China karakterler vardır.
Diğer private serverların yanı sıra unique spawn eventler yerine daha çok pvp üzerine yoğunlaşacağız.
PvP turnuvaları düzenlenecektir. Unique eventleride yapılacaktır fakat daha değişik konsept ile yapacağız örneğin 2 kişiyi bi yere ışınlayıp ortalarına unique bırakıp kimin keseceğini görmek kısacası unique düellosu diyebiliriz.
Kesinlikle ve kesinlikle itemler npcde satılmayacak herkez emeği ile yapsın itemini zaten isrodan daha kolay normal bir private serverdan biraz daha zor olacak o kadar.

Level Cap : 90
Rateler ;
Exp rate 30x
party exp rate 35x
sp rate 25x
gold rate 15x
drop rate 10x
almachy rate 1x

Başlangıç itemleri
5 reserve
5 zerk sc
5 er adet sp ve exp sc
3 günllük pet
3 günlük devil
50 k sp
2m gold
500 hp mp scroll 5 er adet
ınvernotry page 3 açık olacak

Fortress War yapılacak düzenli olarak Guild War yapılacak Demon Shaitan olacak (yani Roc mountain açık) Sadece China olduğu için Demon Shaitan kesmek daha çok zaman alıcak yani daha zevkli olucak :)

Kesinlikle aşırı kar güdülmediği için gold-item vs satış yapılmayacaktır çünkü böyle şeyler eğlencenin içine ediyor. sadece vps ve host aylık ücretlerini karşılayabilmek için silk satışı yapılacaktır.

Kısacası bırakın isro'yu ortalama bir private serverdan alacağınız zevkin 10 katını size garanti ediyorum.

Server en az 1 hafta içinde açılacaktır takip etmek için ;
http://tr-tr.facebook.com/pages/Hamaxia ... 6954546624

Ve işte LİNKLER !!!
Download : http://31.210.39.135/smyrna/download/Sm ... ficial.rar

Register (KAYIT) : http://31.210.39.135/index.php?action=register

(başlangıç itemleri henüz ayarlanmadı en kısa zamanda temin edileceklerdir.)

EmmaW

ecsro vip tarzı olucak sanırım server çok güzel olur özledim bende ozamanları geçri sro'yu bıraktım bırakmasam oynardım ama başarılar size :)

yorumları için sağolun arkadaşlar.
@EmmaW
zaten oyunu bırakan birçok kişi bizim serverla geri dönüyor. zaten amaç isro değil bu serverda botta yasak değil ( zaten yasaklasak kullanılmaya devam edilecek) gunde en azından birkaç saatinizi ayırarak yada botlayarak 90lv a 1hafta içinde en az 5gün içinde ulaşabilirsiniz. insanları bilgisayara kitlemek gibi bi amacımız yok sadece günün,haftanın vs. yorgunluğunu atmak için eğlenmek için güzel bir ortam olucak diye düşünüyoruz.
Server en geç Perşembe günü online olacaktır. Download Linki Çarşamba günü paylaşılacak.

oyunun download linki birkaç saat içinde paylaşılacaktır.
ilk 80Lv olana 100 ilk Lord kesene 100 ilk 90 olana 100silk ve ilk demon kesene GDF verilecektir.

Metamorph demiş ki:
Kaç saat içinde online olur? Ayrıca pt mob ve snow shield olucak mı?
birkaç ayarlamadan sonra siz download edene kadar online olur.
Snow shield ve Party monster spawn vardır.
Birkaç sıkıntı daha var ama zamanla hepsi giderilecektir...

sadece media pk2 upload edip indirsek çalışmaz mı 4 saate iner yazıyor hay ttnetin daral:

Yukarı Alt