arkadaşlar öncelikle aldığım hata bu.sro_client ekranı böylece kalıyor saatlerce bekledim 2 gün açık tuttum değişme yok.bu kadar pc kasıyor ve server online yazıları tamam ama sağ üstte "server capability" yazmıyor mavi yazıyla bunlar normalmi ve hatanın çözümü için yardım ederseniz çok mutlu olurum ve bu arada aynı hata diğer arkadaşlarda da oluyor :buddha: :buddha: .

- Resim Silinmiş.

herşey tamam bütün ip ler ama yukarıdaki gibi sro_client ekranında takılıp kalıyor çok sinir bozucu daral:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sacrifices demiş ki:
ne yalan söliyeyim pek bişey anlamadım ama haftasonu seninle ilgilenirim
tamamdır dostum hallettim herşeyi oyun açılıyor server open reklama başlayacağım ilgilendiğin için teşekkür ederim ama son bir sorum olacak ben GameMaster=True yaptım accounts bölümünden ama oyunda Örn:.item 254 yazıyorum hiçbirşey olmuyor :lol: :lol:

strash007 demiş ki:
Sacrifices demiş ki:
tamamdır dostum hallettim herşeyi oyun açılıyor server open reklama başlayacağım ilgilendiğin için teşekkür ederim ama son bir sorum olacak ben GameMaster=True yaptım accounts bölümünden ama oyunda Örn:.item 254 yazıyorum hiçbirşey olmuyor :lol: :lol:
sse ile açtıysa gm consol unu kullanma lazım

Sacrifices demiş ki:
strash007 demiş ki:
Sacrifices demiş ki:
sse ile açtıysa gm consol unu kullanma lazım
ok eyw bro consol ile hallettim saolasın herşey için ... :thumbsup:

Yukarı Alt