Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hangi halısaha ayakkabısını almalıyım ?

Halı saha ayakkabısı alacağım ama hangisini almalıyım daha önceleri
adidas'ın ucuz bir modelini kullanıyordum lakin şimdi kalite bir tane alayım dedim önerisi olanlar var mı total 90'lar
uygun ve güzel ama şuna bayıldım bunu alan var mı alınır mı ?

haftada 3 gün faaliyetteyim ; yüzme, halısaha maçı ve fitness 8)

Nike Mercurial Vapor :buddha:

Saygılarımızla,

Yaklaşık 2 senedir kullandığım halı sahalarım. Haftada en az bir kere giderim halısaha faaliyetine. 2 senede sadece 2 kere değiştirdim halı sahaları. Gerçekten rahat ve sade.

konu halısahaysa Nike Total 90 Shift tek geçerim 8) kendim kullanıyorum mükemmel bi ayakkabı farklı renkeride var, mercurydense bunu tavsiye ediyorum bide şu arda turanın kullandığı Total 90 Laser galiba onlardan kullandım ama Total 90 Shift onlara bin basar :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gameworld demiş ki:
Çok renksiz gibi biraz daha estetik görüşlü olabilirdi

her rengi var 330 TL ama :twisted: 6 taksitle alayım 5 yıl giyerim diye düşünüyorum yoksa total 90 alacağım 90 TL :confused1:

Kyrojen

Bilgiliyim
Sana en iyi bu ayakkabı dayanır abi. :mrgreen:

NIKE MERCURIAL VELOCI V TG/BLACK.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
extraloob demiş ki:
Gameworld demiş ki:
Çok renksiz gibi biraz daha estetik görüşlü olabilirdi

her rengi var 330 TL ama :twisted: 6 taksitle alayım 5 yıl giyerim diye düşünüyorum yoksa total 90 alacağım 90 TL :confused1:
abi naptın 330 TL sen profesyonel kramponlara bakmışsın bence :think: bunların halısahaları 120 TL yi geçmiyo arkadaşım kullanıyo şu an yeşilini

ve benden sana tavsiye burnu yuvarlak olmasın alacağın halısahanın ne topa vurabilirsin ne pas verebilirsin, burnu sivri gibi olanlar var mercurial gibi benim gösterdiğim gibi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
göztepe'de halı saha maçları yapıyoruz bazan kişi başı 150$ ücreti var biraz tuzlu ama benimkini ısmarlıyorlar yoksa ben vermem o kadar neyse orada bu çivili gibi olanları giydirmiyorlar yaa o yüzden her iki halısaha maçında da giyebileceğim model altı çivili olmayanlar olacaktır o tarz öneriler varsa sevinirim, oneeyedjack ve absolut'nun önerileri güzel aldım notlarımı ISTANBUL FORUM'dan alacağım bir tane 1-2 gün içerisinde ^^

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
Hangi halısaha ayakkabısını almalıyım ?

Halı saha ayakkabısı alacağım ama hangisini almalıyım daha önceleri
adidas'ın ucuz bir modelini kullanıyordum lakin şimdi kalite bir tane alayım dedim önerisi olanlar var mı total 90'lar
uygun ve güzel ama şuna bayıldım bunu alan var mı alınır mı ?

haftada 3 gün faaliyetteyim ; yüzme, halısaha maçı ve fitness 8)

Nike Mercurial Vapor :buddha:

Saygılarımızla,

Yeşili var bende bunun. ^^

extraloob demiş ki:
göztepe'de halı saha maçları yapıyoruz bazan kişi başı 150$ ücreti var biraz tuzlu ama benimkini ısmarlıyorlar yoksa ben vermem o kadar neyse orada bu çivili gibi olanları giydirmiyorlar yaa o yüzden her iki halısaha maçında da giyebileceğim model altı çivili olmayanlar olacaktır o tarz öneriler varsa sevinirim, oneeyedjack ve absolut'nun önerileri güzel aldım notlarımı ISTANBUL FORUM'dan alacağım bir tane 1-2 gün içerisinde ^^
dediğimi sakın unutma alacağın ayakkabının burnu çok önemli halısaha konusunda ben oneeyedjack'in tavsiye ettiği ayakkabılarıda kullandım dediği gibi sade ve rahat onlarda iyi iş yapıyo ama ben total 90 shift'te ısrarcıyım :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bende total 90 beğendim zati shift bir bakayım teşekkürler güzel öneri ^^

BurakK* demiş ki:
okan abi alda Extraloob ailesi halı saha macında gorelım su ayakkabıları ^^
istanbulda olsam bende gelirdim o maçlara .. karşınızda galatasaray, bursaspor'a çağırılmış çocuk duruyo 8) :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Okan abi ben 6 senedir oynuyorum en iyi ayakkabı sadece Kupa Mondial'dir. 8)

Yukarı Alt