Bn Böyle bişi Görmedim Tbrkler Demekten Başka bişi diyemem :D

vay be :D Halgan yanlış hatırlamıyosam Ultraslan54 :D HAyırlı olsun Halgan çok iyi biridir zamanın da bana yardım etmişti. BAşarılarının Devamı dileğiyle

sample demiş ki:
vay be :D Halgan yanlış hatırlamıyosam Ultraslan54 :D HAyırlı olsun Halgan çok iyi biridir zamanın da bana yardım etmişti. BAşarılarının Devamı dileğiyle
Yorumlar için çok teşşekürler ettim. Elimden gelenin fazlasini yapmaya çalişiyorum(uysuzuk,sakin,anlayişli,sabırlı)

Evet bu arada nerden nereye hiç bişi eskisi gibi kalmiyor ki 1 gün var 1 gün yok bu gün var :?:

- Resim Silinmiş.

Benim char ^^ :D
gerçekten bu oyunu bildiği belli... Saol Güney abi :thumbsup:

Yer:Bursa :headbang: xD

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yorumlar için tekrardan teşşekürler. Güncelleme yapilmiştir yarinda inş. yapicaktir:)

Artık elimden geldiğince tüm işleri bu konu altinda toplamaya çalişacağim.

Walla Adamda Yalan Yoktur. Güven Konusumu Hiç Düşünmeyin Bende Char aLdım Ama Müthiş Bir Char HALGAN_1 we HAL_GAN2 Diye Yukarda Görmüşsünüzdür ... Skiller FF manyak bi char anlıcagınız... Güney Abi Charlar Gerçekten Süper Tşk. Herkese iyi Kasmalar We İyi Günler Dilerim...Güney Abi kolay Gelsin

Dicek laf bulamıyorum...
İşini severek yaptığı ve saygı verdiği her hareketinden belli oluyor... Ama bunu Peygamber sabrına borçlu bence :twisted:
Bi insan bu kadar mı güzel Auto Training'e basar :twisted: :twisted:
Şaka bi yana benim söylememe gerek kalmadan herşeyi yapması her şeyi ayarlaması insana güven veriyor aklı arkada kalmıyor.. Bazı şekillerde pc de 30-35 char açıyor :D Israr etsemde meslek sırrı diyor :D 30-35 charı idare etmek Her yiğidin harcı değil...

Karar veremeyen arkadaşlara önerim deneyin... Karşılıklı bi sevgi-saygı ortamı oluşturduktan sonrası önemli değil zaten :thumbsup:
Son olarak
O'nun işi Bu :beer:

SilenTNoise demiş ki:
Dicek laf bulamıyorum...
İşini severek yaptığı ve saygı verdiği her hareketinden belli oluyor... Ama bunu Peygamber sabrına borçlu bence :twisted:
Bi insan bu kadar mı güzel Auto Training'e basar :twisted: :twisted:
Şaka bi yana benim söylememe gerek kalmadan herşeyi yapması her şeyi ayarlaması insana güven veriyor aklı arkada kalmıyor.. Bazı şekillerde pc de 30-35 char açıyor :D Israr etsemde meslek sırrı diyor :D 30-35 charı idare etmek Her yiğidin harcı değil...

Karar veremeyen arkadaşlara önerim deneyin... Karşılıklı bi sevgi-saygı ortamı oluşturduktan sonrası önemli değil zaten :thumbsup:
Son olarak
O'nun işi Bu :beer:

Valla bu msjdan sonra dicek bişi bulamiyorum:) Elimden gelenin fazlasini yapmaya çalişiyorum.Her chara sanki kendi charimiş gibi ilgi gösteriyorum kimsenin gözü arkada kalmasin (bi Allah Razi olsun) demesi bile yeterli...

vallahi güney abi harikasın,
BetonSabanTr ile NongOui takas ettik hic bi guven meselesi olmadı guney abım anında kasmaya basladı su an 40a yaklastı char 2 gecede =)

Hacım ben bu konuyu tam kavrıyamadım.Sen TPL gibi powerlevel service mi düzenliyorsun ?
kendin char kasıp satıyormusun? sipariş üzerine mi char kasıyorsun? :twisted:
benide yanına çırak olarak alırmısın? :mrgreen:

Hacım ben bu konuyu tam kavrıyamadım.Sen TPL gibi powerlevel service mi düzenliyorsun ?
kendin char kasıp satıyormusun? sipariş üzerine mi char kasıyorsun? :twisted:

Ah Ah bende bilsem:)

Güncellenemin hemen altina Önemli not diye yer açilmiştir. Lütfen başlarken sonuna kadar okuyunuz:)

Meddah demiş ki:
Allah kolaylık versin. Yerinde olsam kesinlikle delirirdim.
Sağol allah razı olsun valla arada film kopmuyor değil ama şükür sabirliyim :oops: Yeni türemeler adimi verip iş yapmaya çalişanlar başladi şimdide 8O neyse inş. 2 Ay sonra bomba gibi yeniliklerle burda olcam bankadan kredi bekliyorum onay verilsin süper olcak hayirlisiyla.

Yukarı Alt