1 internet hattı 1 sbot 2 pc

bir oyun oynayalım oyun bilginizi ölçelim ( lütfen soruların yanına cvp yazınız )
Resimlerdeki garip olan bişiler var sizce nedir ip ucları aşşağıda
(cvpları resimde gizli)

1- internet hattı?1. ve 2. resim dahil sizce resimde garip olan nedir ?
2- sbot (ip ucu sbot da yazan özelliklerini okuyunuz)?1. ve 2. resim dahil sizce resimde garip olan nedir ?
3- ram ?1. ve 2. resim dahil sizce resimdeki garip olan nedir?
4- client ?sadece 2. resim sizce resimdeki garip olan nedir?

CVP lar.

1. 1 internet hattı (1 IP ) normalde joymax tükriye ye 30 limit veriyor 30 chardan sonra IP max diyip başka chara giremiyorsunuz usa ve birkaç ülkede max 2 5 arası char ama ben bunu aşıp extradan 19 char fazla açmış bulunuyorum :) başrdım:)

2.sbotun sitesinde normalde 15 char açılır yazmıştır (tabi kim takarsa)isteyen istediğini açıyor ama ben bunu zorlayıp 49 charada sbotla girilmiştir :) başardım:)

3.görev yöneticisinde gördüğünüz ram 6 la 7 arası ama silkroad normalde 400 mgb ram kullanıyor ben birkaç ince ayarla normalde 1 pc de 25*400 = 10 gb olması lazımken (extra windosun veya win 7 nin auto gereksinim diye çalıştırdığı + sbotun 25 le 40 mgb lik dosyaları sıkıştırıp 6 la 7 arası gösterdim :) ve gayet hızlı 8 gb ram var 4 gb da sanal + harici disk bağlanıp 500 gb dan daha sanal bellek elde edilebilir ama şu anlık bunu denedim ve başardım :)

4.client olayını söylemek istemiyorum ama şunu söylebilirim 3. sistemle dahil extra birkaç programla misal (BotShed) kill client özelliğiyle 1 pc de 100 e yakın char açılabilir sadece sbotun 20 40 mgb harcarsa ve 3. cvp da verilen işlem yapılırsa çok basit bu dediğim 1 pc de :)daha detaya girmeyeceğim anlayan anladı :)

1. pc

- Resim Silinmiş.

2. pc

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
matilda demiş ki:
3- sbotlar açikken fazla ram yemiyor fakat kapalıyken yiyor
3)kismen doğru (1 silkroad total açılışta 335 mgb) ram kullanabilir kısmen artar çalışan programlarla (windowsun kendi programlarıyla) 1 pc de 25 char varsa total hesaplanır :)

matilda demiş ki:
buldummmm saatleri farklı hahaha :D
Güzel espiri :) yani aynı gün içersinde çekilmiş 2 pc yi test ederken aslında söylesem diyom ama en çok yabancıların işine yarıcak bişi proxy le uğraşıp dursunlar 1 ip ucu daha :)

2 pc 1 sbot 1 internet hattına bide açtıgın clientlere göre herşey normal geldi bana..

Niobe demiş ki:
2 pc 1 sbot 1 internet hattına bide açtıgın clientlere göre herşey normal geldi bana..
normal mi o zaman oyunu bi araştır :) anormal olan bir şey var ki :) normalde söylemem lazım kendimi biraz riske atmış olurum :)

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
1 pc de en fazla 15 sbot'la client açılıyor 21 tane mi açtın. ^^
Helal olsun :) vallah ilk bilen sen oldun 49 char açtım 1 sbotla 2. pc de gizlemek zorunda kaldım vallah 1 soruya doğru cvp veren sensin :)

Xanthos demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
1 pc de en fazla 15 sbot'la client açılıyor 21 tane mi açtın. ^^
bingo...
garip olan bişi yok mu daha sizce :)? devam ediyoruz aslında sbotla 49 charı geçtim cvp içersinde kill client yapılmadan ziyade can alıcı birşey daha var onu bulana helal olsun :)

Takımı
Galatasaray
hide ip falan kullanmışsındır :P ya da sbotta vardı o özellik

Kim ne derse desin en iyi plvl servisi ben charımı kendisine emanet ettim ve çok iyi baktı tekrardan çok teşekkürler.

sarkoLata demiş ki:
Hıde Ip yapsan bile sbot ve sbotac sorun verir :) az buçuk yaklaştın ama sbotun proxy çalışmıyor sağlam proxy de bulsan aynı şey no work hesabı :) ama ben sence ne yapmış olabilirim ki zaten az buçuk yaklaştın hadi bakem :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir program var client gizliyor onu kullanmışsındır sbot client'ları yok çünki makara:

Takımı
Galatasaray
halgan1 demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Hıde Ip yapsan bile sbot ve sbotac sorun verir :) az buçuk yaklaştın ama sbotun proxy çalışmıyor sağlam proxy de bulsan aynı şey no work hesabı :) ama ben sence ne yapmış olabilirim ki zaten az buçuk yaklaştın hadi bakem :)
Hotspot shield :P

Yukarı Alt