Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
daha yeni oyuna başlayanlar için tam full paket
çünkü yeni başlayanlar neyi nasıl kurulduğunun nerden indirceini bilmeye bilir bunun içinde counterle ilgili full herşey var kurduunuz gibi oynarsınız

uP

SAbit oLması dileyiyle
Çünkü çoğu yeni başlayanın işine yarar çok kolay kurulumlu istenilen her şeyin içinde bulunduğu full paket

orqundogi demiş ki:
uP

SAbit oLması dileyiyle
Çünkü çoğu yeni başlayanın işine yarar çok kolay kurulumlu istenilen her şeyin içinde bulunduğu full paket
LEON un verdiği ile mhn hmn aynı o sabit bildigim kadarıyla ama bu daha iyiyse bu yapılır merak etme

FeaR_kiNG demiş ki:
arkadaşım party3 party4 party5 linkler kırık düzeltirsen sevinirim
LinK kırık değil, şunu söyleyeyim sana bilmiorsun sanırım

RapidShare'den 1 veya 2 kez download ettinmi 1 saat sonra tekrar download edebilirisin yani sen part 1 ve part 2 yi indirdin part 3 de indirmedi extraokk eğer her partdan sonra yada rapidden ard arda birşey indirceğin zaman 1 saat beklemek istemiyorsan modemine res at yani ana elektrik kablosunu çıkarıp tekrar tak yada düğmesi varsa açıp kapa rapidden ancak böyle ardarda downlad yapabilirsin extraokk

SonSAHNE

Bilgiliyim
FeaR_kiNG demiş ki:
arkadaşım napmuşsın senbunları dosyalıar hepsi aynı vede olmuyoo nasıl yapılcagını analatmamışsın
msn imi ekle anlatayım. Msnim profilimde mevcuttur.

FeaR_kiNG demiş ki:
arkadaşım napmuşsın senbunları dosyalıar hepsi aynı vede olmuyoo nasıl yapılcagını analatmamışsın
partları birleştirmeyi anlatsam millet güler çünkü pc si olan herkes bilio :mrgreen:
part birleştirmeyi bilmiosan kısaca anlatiim

bi klasör aç içine bütün partları at part1 i aç içindeki dosyayı partların bulunduu klasöre çıkart sonra bekle bütün partlar birleşicek sonra o oluşan dosyayı aç bukadar

SonSAHNE

Bilgiliyim
orqundogi demiş ki:
FeaR_kiNG demiş ki:
partları birleştirmeyi anlatsam millet güler çünkü pc si olan herkes bilio :mrgreen:

bi klasör aç içine bütün partları at part1 i aç içindeki dosyayı partların bulunduu klasöre çıkart sonra bekle bütün partlar birleşicek sonra o oluşan dosyayı aç bukadar
Bu biraz karışık olmuş :lol:

Tüm partları bi klasöre tıkla birinci part a sağ tıklayıp Buraya çıkar veya ingilizcesiyle Extract here a tıkla tmmdır..

S0NS4HN3 demiş ki:
orqundogi demiş ki:
FeaR_kiNG demiş ki:

Bu biraz karışık olmuş :lol:

Tüm partları bi klasöre tıkla birinci part a sağ tıklayıp Buraya çıkar veya ingilizcesiyle Extract here a tıkla tmmdır..
daha hiç bişeyi bilmeyen yeni başlayanlar için çok uzun yazıyorum geniş açıklamalı yazıyorum biraz karışık oluyo tabi

kendimden biliyom millete bişey sorardım sanki ben biliyom gibi yarım yamalak anlatırladrdı kalırdım öylece ortada oyüzden kendime yapılmamasını istrediim bişey yapmam :mrgreen:

Yukarı Alt