Takımı
Galatasaray
Nina Ricci demiş ki:

Hala Silkroad İndiremeyenler İçin Silkroad İndir - Download 01.02.2013

Silkroad indirme ile alakalı bir çok özel mesaj alınmasından dolayı bu başlığa ihtiyaç duyulmuştur.
İndirmek isteyip indiremeyen , kurulumda sorun yaşayan arkadaşlarımız konuyu dikkatli okuyup uyguladıkları takdirde bir sıkıntı yaşamayacaklardır.

:!: V1.389'dan Kurulum Yapacaklar İçin :!:

*Öncelikle daha önceden kurulu olan herhangi bir silkroad versiyonu veya ek paketi olan varsa bunların tamamını kaldırmak gerekecek yani silkroad client ve(ya) silkroad ek paketi varsa silin lütfen.

*Daha sonra aşağıdaki adreslerden silkroad client v1.389'u indirin.

DİREKT İNDİRME ADRESLERİ

Download
Silkroad İndir - Download
Download

TORRENT İNDİRME ADRESLERİ

Download
Download

*Silkroad client v1.389'u kurduğunuzu varsayarak aşağıda vermiş olduğum son çıkan yamaları kurunuz.

Download
Silkroad Online v.1.394 (v 1.389 - 1.393 için) Yama İndir - Download
Download

Download
Silkroad Online v.1.397 (v 1.394 - 1.396 için) Yama İndir - Download
Download

Download
Silkroad Online v.1.400 (v 1.397 - 1.399 için) Yama İndir - Download
Download

- Resim Silinmiş.

*Kurulum silkroad'ın kurulu olduğu klasörü sistemde otomatik bulur size sadece "Start Patch" butonuna basmak kalıyor.

Rar Pass:
Kod:
www.extraloob.com
Silkroad Online Official Client v1.400 Tek Kurulum

DİREKT İNDİRME ADRESİ

Download
Download

Rar Pass:
Kod:
extraloob.com

İyi oyunlar.

Silkroad v1.400 son sürüme güncellenmiştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SELAM. ARKADAŞLAR SİLKROADONLİNE RESMİ SİTESİNDEN yeni silkroad full clienti indirdim. LAKİN BENİ SİNİRLENDİREN BİR HATA MESAJI GELİYOR. KURULUM İÇİN 1,28 GB lık exe dosyasını çalıştırmaya çalıştığımda aynı hatayı verıyor. hatada şöyle yazıyor ;

This is a client file that can be used after the LEGEND 8 Mysterious Temple of Jupiter update ''' mesaj penceresinde bu yazıyor. Türkçesi sanırım legend 8 updatesinden sonra yükleyebilirsiniz gibi birşeymiş. İYİ DE LEGEND 8 ÇOKTAN GELDİ....

YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM LUTFEN BİLGİSİ OLAN PAYLAŞSIN.... TEŞEKKÜR EDERİM.

Takımı
Galatasaray
Eğer v1.400 sürümünü indirdiyseniz o hatayı alabilirsiniz.Konuda bulunan v1.389'dan itibaren olan güncellemeleri tek tek kurmayı deneyin v1.389 setup'ına.

ARKADAŞLAR HATA VERIYOR SİLKROAD YARDIM EDEBİLCEK OLAN VAR MI. EXE Yİ İNDİRDİM. KURMUYOR

Bu mesaj Nina Ricci rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nina Ricci demiş ki:
Eğer v1.400 sürümünü indirdiyseniz o hatayı alabilirsiniz.Konuda bulunan v1.389'dan itibaren olan güncellemeleri tek tek kurmayı deneyin v1.389 setup'ına.
abicim 1.40 da indirdim o hatayı verdı bugun dedığın diğerini de indirdim her ıkısı de aynı hatayı verıyor. az önce inmiş. yıne aynı hatayı verdı. laptop um wındows 7 i7

Bu mesaj Nina Ricci rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nina Ricci demiş ki:

abıcım 1,39 u ındırdım aynı haatayı verdı çıldırıcam laptop i7 windows 7 napsam abi?

uzun zamandır oynayamıyorum unuttum bile sayılıır arap ırkı geldi mi acaba :D

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj evanes rumuzlu uyeden alinti yapildi
evanes demiş ki:
yardım edecek kimse yok mu :(
İlk mesajdaki Silkroad Online Official Client v1.400 Tek Kurulum linklerinden 1 tanesini indirmeniz yeterli.

Takımı
Galatasaray
Aşağıdaki resimdeki gibi gösterilen sekmeyi açıp ekle butonuna tıklayarak silkroad online launcher'ı seçin uygulaya tıklayın ve oyunu tekrar açın.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sro da hala aynı hatayı alıyorum. hata şu : this is a client file that can be used after the legend 8 mysterious temple of jupiter update .

bir çok farklı yerden indirdim ama hep bu sorunu aldım daha önce sorulmuş ama net bi yanıt bulamadım. sabahtan beri deniyorum yardım edebilcek olan var mı ??? :O

Takımı
Galatasaray
Eski sürüm silkroad yüklü ise kaldırıp yenisini kurmayı veya açık güvenlik duvarı varsa kapatmayı dener misin ?

Yukarı Alt