evet beyler farkında olmadan bunu yaptım ve babam interneti kesiyo herkez hakkını helal etsin :cry:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

şaka bi yana geçmiş olsun inş açılır yine :(

12.626 gbydi geçen ay benimde bu ayda 7.906

böyle giderse benimde kapancak :(

ama annemde kullanıo kapattırmaz

her 1 gb 10 ytl ye gelior seninki 29 ytl olandan ise 80+29+kdv dersek 120-130 civarı fatura gelcek büyük ihtimal

Yazık olmuş bu arkadaşımız herkese örnek olsun,demekki nabıyormuşuz herşeyi indirmiyoruz,sitelerde videoları çok izlemiyormuşuz... :P

Ps:Extraloob.com'da 16 saat takılmanla alakalı bişi değil bence,senin indirdiğin programlar,oyunlar,izlediğin videolar yüzünden olmuştur güzelim :wink1:

LoRd_ demiş ki:
Yazık olmuş bu arkadaşımız herkese örnek olsun,demekki nabıyormuşuz herşeyi indirmiyoruz,sitelerde videoları çok izlemiyormuşuz... :P

Ps:Extraloob.com'da 16 saat takılmanla alakalı bişi değil bence,senin indirdiğin programlar,oyunlar,izlediğin videolar yüzünden olmuştur güzelim :wink1:
yoq bn int den hiç bişi indirmem videoda seyretmem ama int sayfalarında çoooooook gezerim neyse belki babamı ikna ederim ayaklarına fln kapanırsam bişi yapmaz belki :(

Babanada bir sürü virüs programı indirm de birşeyler de ikna et onu sonra daha dikkatli olmaya bak.

bannedddd

Buralıyım
Ya bu senle, yani izlediğin şeylerle falan alakalı değil 8 saat uygulaması başlamış diye duydum. Çünkü ben hiiç ama hiçbir şey indirmem 7 gb geliyor her ay ya. :|

Bu arada eminim kapatmaz baban neti; bakma öyle dediğine.. :wink1:

Yukarı Alt