Arkadaşlar geçen gün tesbit ettim denedim ve 3 4 kez onayladım burda herhangi bir yöntem söz konusu değil sadece bir tesbit.

!!! +5 tesbiti Silahı alıyoruz !!!

+1 oluyor +2 de yanıyor.
sonra
+1 oluyor +2 de yanıyor yine
şimdi
+1,+2,+3,+3,+5 üst üste oluyor (%90)

NOT:Bunun ne faydası olabilir diyen arkadaşlara bunun faydası silahı aldınız bir denediniz 2 de yandı sonra tekrar 2 de yandı sonra sakın bırakmayın +5 e kadar rahat çıkıyor.%100 garanti veremem ama ben bu şekilde 5 tane iteme +5 bastım

Benim Fikrim + Ların Asla Taktiği Olmaz +1 de tutsun +2 de yansın gibi ama basma yerine inanırım mesela Arenada 3 Kere +7 yaptım. Belki İnanmassınız Ama silah +4 dü hızlı hızlı basıyorum Yanlışlıkla luck powder koymadım silah +5 oldu pre de yoktu.

Ben +3 falan basarken veya öyle rastgele alchemy'le ugrasırken unique cıktığı anda +4 +5 e denedim kac kere ve hiç birinde patlamadı 7-8 kere böyle bastım ama tesadüf te olabilir tamamen şans işi.

ben hotanın içinde +8 bastım hemde kasanın orda +7 de yaptım 2 tane ayrıca kendi setimi +5 yapmıstım aynı yerde biraz masraflı oldu ama genede oldu 270m gitmişti :D:D

Valla bi yöntem olabilir ama %90 diye bir oran vermen gereksiz ve yanlış... Tabi bence.

evet aynısı bende oldu : )) +1den +5 e tek geçti ama ben basma yerine inanıyorum bi keresinde karakoramda +8 basmıştım 60lv wepe ^^ şmdiki mekanım arena :thumbsup:

Academy yüzünden kafayı yicem. Ne +5ler bastım aptal bi bowa +4 basamadım ensonunda verdim npc :D

By_KaRiZzMa demiş ki:
Benim Fikrim + Ların Asla Taktiği Olmaz +1 de tutsun +2 de yansın gibi ama basma yerine inanırım mesela Arenada 3 Kere +7 yaptım. Belki İnanmassınız Ama silah +4 dü hızlı hızlı basıyorum Yanlışlıkla luck powder koymadım silah +5 oldu pre de yoktu.
Sana Katılıyorum Kardesim + Basmanin Taktigi Falan Yok Eger Zaten Olsaydi Herkez +9 Larla Gezerdi :oldie: :oldie:

+ basma taktiği olmaz ama bazı şeyler tutuyor.
bu konuda benm de böyle bir tecrübem olmuştu.

Yukarı Alt