Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Şükür: "Dubai'ye gidiyorum"
Galatasaray’ın sözleşmesini yenilemediği Hakan Şükür, “Bir yıl daha sahalardayım” dedi. Sivasspor’u ziyaretinde geleceğiyle ilgili planlarını anlatan Hakan Şükür, “Kimseye kırgın veya dargın değilim. Bir yıl daha sahalardayım” diye konuştu. Akşam Gazetesi'nde yer alan haber şöyle devam ediyor: "Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra gerek yurtiçinden, gerekse yurtdışından bir çok külüpten teklifler aldığını dile getiren Hakan Şükür, “Galatasaray’dan ayrılışımın ardından bir an olsun telefonlarım susmak bilmedi. Sivasspor gibi yurtiçinden birçok kulüp beni kadrosunda görmek arzusunda olduklarını dile getirdi. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ben Türkiye’de futbol oynamayı artık düşünmüyorum. Yurtdışından gelen teklifleri değerlendirmeye aldım” dedi.

EKİMDE GİDECEĞİM
Sakaryaspor alt yapısında yıllar önce beraber futbol oynadıkları Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, yardımcı antrenörler Esat Karaberber ve Sefer Yılmaz ile Sivasspor kampında hasret gideren ve eski günleri anan Hakan Şükür transferi ile ilgili beklentilere de son noktayı koydu. Hakan Şükür, “Yurtdışından çok teklif aldım. Değerlendirmem sonucunda Dubai’ye gitmeye karar verdim. Orada lig ekim ayında başlıyor. Önümüzdeki hafta herşey çok daha net belli olacak. Dubai’de bir yıl daha futbol oynadıktan sonra Türkiye’ye dönmek ve futbolculuk hayatımı noktalamak istiyorum. Daha sonra Türk futboluna hoca veya idareci olarak hizmet vermek en büyük hayalim” diye konuştu."

Giden gitmiştir gittiği an bitmiştir.. Hakan şükür artık benim için bitmiştir... Eminimki milyonlarca Galatasaraylıda benim gibi düşünüyordur... O yaştan sonra bişey yapabileceğini düşünüyor... oysaki Galatasaray onun adına spor okulu yaptırıp heykel dikecektiler... Ama yazıkk.. :roll:

Black Rain demiş ki:
Giden gitmiştir gittiği an bitmiştir.. Hakan şükür artık benim için bitmiştir... Eminimki milyonlarca Galatasaraylıda benim gibi düşünüyordur... O yaştan sonra bişey yapabileceğini düşünüyor... oysaki Galatasaray onun adına spor okulu yaptırıp heykel dikecektiler... Ama yazıkk.. :roll:
milyonlarca da galatasaraylı böyle düşünmüyor.hakanı götüren yöneticilerdr.kendi isteiyle gitmemiştir.EMRE GİBİ.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Gitsin bence onlarda alıyorya helal vallahi ne diyim^^

çok büyük futbolcu kaybetti Galatasaray :? hemde kalbini kırdılar :(

Yukarı Alt