1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hakan Şükür Kariyerini Dubai'de Sürdürecek ...

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Şükür: "Dubai'ye gidiyorum"
    Galatasaray’ın sözleşmesini yenilemediği Hakan Şükür, “Bir yıl daha sahalardayım” dedi. Sivasspor’u ziyaretinde geleceğiyle ilgili planlarını anlatan Hakan Şükür, “Kimseye kırgın veya dargın değilim. Bir yıl daha sahalardayım” diye konuştu. Akşam Gazetesi'nde yer alan haber şöyle devam ediyor: "Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra gerek yurtiçinden, gerekse yurtdışından bir çok külüpten teklifler aldığını dile getiren Hakan Şükür, “Galatasaray’dan ayrılışımın ardından bir an olsun telefonlarım susmak bilmedi. Sivasspor gibi yurtiçinden birçok kulüp beni kadrosunda görmek arzusunda olduklarını dile getirdi. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ben Türkiye’de futbol oynamayı artık düşünmüyorum. Yurtdışından gelen teklifleri değerlendirmeye aldım” dedi.

EKİMDE GİDECEĞİM
    Sakaryaspor alt yapısında yıllar önce beraber futbol oynadıkları Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, yardımcı antrenörler Esat Karaberber ve Sefer Yılmaz ile Sivasspor kampında hasret gideren ve eski günleri anan Hakan Şükür transferi ile ilgili beklentilere de son noktayı koydu. Hakan Şükür, “Yurtdışından çok teklif aldım. Değerlendirmem sonucunda Dubai’ye gitmeye karar verdim. Orada lig ekim ayında başlıyor. Önümüzdeki hafta herşey çok daha net belli olacak. Dubai’de bir yıl daha futbol oynadıktan sonra Türkiye’ye dönmek ve futbolculuk hayatımı noktalamak istiyorum. Daha sonra Türk futboluna hoca veya idareci olarak hizmet vermek en büyük hayalim” diye konuştu."

2. Black Rain

Black Rain Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kamyon Şöförü
    Giden gitmiştir gittiği an bitmiştir.. Hakan şükür artık benim için bitmiştir... Eminimki milyonlarca Galatasaraylıda benim gibi düşünüyordur... O yaştan sonra bişey yapabileceğini düşünüyor... oysaki Galatasaray onun adına spor okulu yaptırıp heykel dikecektiler... Ama yazıkk.. :roll:

3. fatihy93

fatihy93 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    milyonlarca da galatasaraylı böyle düşünmüyor.hakanı götüren yöneticilerdr.kendi isteiyle gitmemiştir.EMRE GİBİ.

4. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Gitsin bence onlarda alıyorya helal vallahi ne diyim^^

5. Adith

Adith Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    çok büyük futbolcu kaybetti Galatasaray :? hemde kalbini kırdılar :(

6. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Gercekten Eleştirilen Hakan Ligde 11 Gol Atmıs...Ama Bncede İlk 11'lik Bir Oyuncu Deil Fakat Kulubede Oturması Lazımdı..Yonetıcıler Yuzunden Gıtmıstır !!!