1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

hain pkk hain saldırı

1. IslamicCc

IslamicCc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
    "Vatan sağolsun sözünü adet edinen komutanlar 3gün saldırı için hazırlanan pkklılar km lerce yolu geçerlerken nerdeydiniz? Nerdeydi hani tvlerde izlettiğiniz insansız hava uçaklarımız? İrtica irtaca diye haykıran diller neden şimdi en yüksek sesle hain pkk diye haykırmıyor? pkk ya karşı neden önlem almıyorsunuz? Kıçınızı kaldırın artık bilmem kaç liralık güzel koltuklarınızdan sizde dağda sabahlayın mehmedinizle omuzomuza ! Salak saçma açıklama yapan siyasiler bu pkklılar güle oynaya karşılarken hiç düşünmedinizmi o gülümseyen pkklı hain gülücükler saçarak mı şehit etti? Vatan evladının canı bu kadar ucuzmu ? yada 1 oy kaç insana bedel senin için? Ya sen vatan evladı ya sen Pkklı her boku yerken sen bu vatanı benmi kurtaracağım diye söyleyen gerizekalı vatandaş sen ne halt ettin bunlar olurken? şehit haberlerini izlerken hıçkırıklara boğuldunmu? bu vatan bizim diya haykırdınmı? yüreğin yandımı? yoksa elinde kumanda en sevdiğin programımı arıyordun? Şimdi söyleyin dostlar komutan-siyaset-biz mi suçluyuz yoksa 3-5 çapulcumu?

2. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Çok iyi biliyorsan git askere, Senide görelim.Oradaki insanlar bizim geceleri rahat uyumamız için şehit düşüyorlar.İşte sen ve senin gibiler yüzünden bu millet içi kavgalar oluyor.Kendin daha iyi yaparım diyorsan sarıl silahına senide görelim. :wink1:

3. IslamicCc

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    26 yaşındayım ve askerliğimi doğuda yaptım birdaha bir daha çağırsalar koşa koşa giderim. ben atalarım gibi yiğidim sende öyle ol! yazımı iyi anla çünkü ben şehit olmasın artık hainler temizlensin istiyorum.benim gibiler yüzünden değil bu kavga piyon olmuş hain köpekler yüzünden

4. IslamicCc

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onlar sen rahat uyu diye şehit oluyorlarda ! onlar şehit oldugunda sen rahat uyuyabiliyormusun?

5. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Tamam işte oradaki insanlar ellerinden geleni yapıyorlar 12 de terörist gebertildi.Ama sen böyle yaparsan beni üzmüş olursun.Bu konuşmaların gerçekten çok yanlış :roll:

6. IslamicCc

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim sanırım anlamıyorsun. ben ordakilere mi söylüyorum? yaw yazıyı oku bari üşenme! ben siyasilere komutanlara ve tüm halka yazdım. komutanlar hani ankaradakiler varya onlar anlamadıysan.

7. Belarj

Belarj Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    bak birader ben sana anlatıyım 1970 darbesinden önce terör olaylı öyle bi durumdaymış ki köyler basılır insanlar öldürülürmüş. memleket resmen sahipsizmiş ama darbe olmuş 1970 darbesınden 11 gün sonra terör olayları bıçak gibi kesilmiş yani demem o ki ordumuz böyle bir kudreti var yapabılıyoruz tankımız silahımız ucagımız bombamız vs vs 250 tane it gelip saldırıyor hee ? bunu nası gormedıler anlamıyorum demek ki paşalarımızda gercekten iş yok o dağları cehennem edemiyosak alınan silahlarla bombalarla mermılerle napıyo bu askerler orada kuş mu vuruyolar ?

8. IslamicCc

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen işte bende onu dıyorum varolan gücümüz neden kullanılmıyor. genelkurmay neden bu kadar sessiz bu konuda. iş siyasete gelince genelkurmay var ama pkk ya gelince sus pus. 250 pkk lı nasıl km lerce geldı ve kımselerın ruhu duymadı oda başka bir soru işareti

9. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Şu cahil halkımıza bir çift sözde benim olacak. Ulen gazze işgal edilir hepiniz yas tutarsınız. Hele ki bu gazze işgalinde ölenler için okullarda saygı duruşu yaptırıldı ne kadar da zoruma gitmişti o zaman ardından şehit haberleri geliyor lakin tek bir yürüyüş tek bir tepki konulmuyor ortaya. Ama filistin oldu mu nasıl da sokağa dökülüyor yeşil bayrakcılar !

10. hippi09

hippi09 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    aynen..Bide:
    -şu Sınır ötesi operasyonlara bir evet izni cıksa bak bakim pkk'mı kalıyo