cleric 40 ta skill var manyq ama onunda sorun hp nin %95 doluyken atabiliyo okculara karşı güçsüz oluyo
magenin defans problemi var süper yapmak istersem de çok zahmet istiyo

okcunun damagesi az warriorlar yavas vuruyo kafayı yicem hangisi ancayim Allah rızası için bi fikir verin

boşuna avrp kasmayın.CHİNA her zaman öndedir lvl 38 daggerm vardı 38 lvlstr bladenincanını gıdım bıraktım pot basamadıgıman yatıım:D

sende hep kötü yönlerini yazmısn warrıor yavs vuruo ama nuekr kadr güzlü vuuro :lol: rogue bir skili var attck attıro kırmzı yanan canvarları cok raht kesiyorsun.... tek sorun 15snde bir pot basması o olmasa en azından 10olsa tam süper olacak

Yav adam EU'dan hangisini açayım diyor siz CH'den açın diyorsunuz :lol:
EU'dan açacaksan cleric-wizard-warlock üçlüsündn birini seç derim Wink

Oynamasını bıldıkten sonra kasmasını bildikten sonra ınanın ki butun karakterler guzel bilen birinden...Avrupada Dager Chınede Glave her zaman.. buda espırısı..

boo

rank8
hakkaten illa china demisiniz xD belki adamin 80 lvl china si var europe tan char acmak istio.... veya ole bisi
her charin ii yonleri kotu yonleri var bunnari solemekten dilimde tuy bitti ^^
mesela wizardin atak deli gibi defansi kotu
warlockun defansi biraz daha fazla ama atagi biraz dah az

bu sekil yani cogu denk gibi bisi zevk meselesi biraz da

ac bi dagger kes tum wizardlari invis ol git adamin arkasina sonra adami tana taget alamaz hale gtr sonra zaten tek kombo gg oluo wizzard asiri eziik bi car bence su an 26 lik dager carla 28 likwizardi cakiom o beni teke cekemio ben onu cekiom sakin wizard acma ama sakin ylan olursun

warrior aç bnçe çünü defans sağlam 40 lvl dan sonrada itçilere inmiyosun sikill geliyo.)

Ne acıyım derken ne gibi bi sonuc elde etmek istediginide belirtirsen daha güzel olur aslında...Mesela tek takılıyım pvplerde istedigime kafa tutayım dersen baska takıma yardımcı olayım dersen baska hızlı kasayım hemen sp farm takılıyım dersen baska build önerilir sana =)

Yukarı Alt