Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Haftasonu Kuzenin Villasında Etlerle Dans xD

Yaz geldi artık party zamanı başlamıştır hemen sizlerle paylaşabileceklerimi paylaşıyorum :muck:

Sabah Kahvaltısı

Villamız

Etlerle Dans, 2 mangal yaktık ancak yetti :P

afiyet olsun
etlerle yazarken başka bişey anladım bende :)

Ee sizin fotolar nerde nerden bilelim googledan bulmadığını :lol: :P
Ps: şakadır :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkür ederim canlarım ne yapayım paylaşımı seviyorum ahahahaa walla kimsenin canı çekmesin bunların reklamı tv'lerde bile dönüyor diyor musunuz tv'yi arayıp kardeşim alanı var alamayanı var canı çekeni var diye tabiki hayır demek ki neymiştakılmamak lazım böyle şeylere bende zati pek kaale almam.

güzel tatlı yorumlarınız için çok teşekkür ederim :muck:

Ps : googledan aldım kuzum bizim değil bunlar ahahahaa tospa mısın yaa.

Ps 2 : çok deli mangal yakarım ateşe fena harlatırım köfteleri en üste çektim zati tavukları önce pişirdim acayip keyfliydi yaa İstanbul dışında ette çok ucuz ya biz burada 1kg eti 30-32 TL'den alıyoruz İstanbul dışında 20-25 TL'e arasında geziyor kalitesine göre ^^

Journalist

Aileden
Offf baba bu nedir ya ağzımın suları aktı resmen.dehşet canım çekti,benim çıkıp Spil de mangal party yapmam lazım.afiyet olsun hacım vallahi sofra müthiş diyorum başka da birşey demiyorum :muck: :beer: :starving: :starving: :starving: nese:

EmmaW

extraloob demiş ki:
teşekkür ederim canlarım ne yapayım paylaşımı seviyorum ahahahaa walla kimsenin canı çekmesin bunların reklamı tv'lerde bile dönüyor diyor musunuz tv'yi arayıp kardeşim alanı var alamayanı var canı çekeni var diye tabiki hayır demek ki neymiştakılmamak lazım böyle şeylere bende zati pek kaale almam.

güzel tatlı yorumlarınız için çok teşekkür ederim :muck:

Ps : googledan aldım kuzum bizim değil bunlar ahahahaa tospa mısın yaa.

Ps 2 : çok deli mangal yakarım ateşe fena harlatırım köfteleri en üste çektim zati tavukları önce pişirdim acayip keyfliydi yaa İstanbul dışında ette çok ucuz ya biz burada 1kg eti 30-32 TL'den alıyoruz İstanbul dışında 20-25 TL'e arasında geziyor kalitesine göre ^^
20-25tl mi bro sakata gelmeyin :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Baphomet demiş ki:
Offf baba bu nedir ya ağzımın suları aktı resmen.dehşet canım çekti,benim çıkıp Spil de mangal party yapmam lazım.afiyet olsun hacım vallahi sofra müthiş diyorum başka da birşey demiyorum :muck: :beer: :starving: :starving: :starving: nese:

walla bro mangal hayatımın vazgeçilmez eğlencesidir sigara alkol sex ve mangal derim ötesini tanımam 8)

spil dağında yap bro walla bir mangal 10-20 tl birazda tavuk kanadı köfte alsanız 3-5 arkadaş deli eğlence olur o lezzeti ve amatör ruhu aldıktan sonra 5 yıl sonra mangal party'lerinin aranılan adamı olursun mangalı yakmakta bir sanattır bro :muck: :mrgreen:

Yukarı Alt