1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Haftasonu bir kaç maç

1. CherryBrandy

CherryBrandy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    285 Barça-Real Betis(H2) ms1
    193 Montrose-Clyde Kg var
    160 Milton Kaynes-Carlisle üst
    309 Wigan-Man. City H2
    806CSKA- S. St. Peters. üst TS:150.5
    826 Breogon-Canarias 2/2
    832 Artland-Bonn(4.5 8.5) üst veya 1/1

Barça için; Barça'nın bir önceki maçta beraberlik veya mağlubiyet sonrası puan bıraktığı maçlarında sonra 4-5 hafta önüne gelene 4 5 atıyor. Real Betis en az 4 yer ve gol atamaz.

Montrose; Bu takımla bir kişi sayesinde tanıştım ve her hafta kuponuma koyarım şuana kadar 1 kez yanılttı beni oda ilk hafta maçındaydı sanırım hatırlamıyorum. Hele ki kendi evinde gol bulup illaki gol yiyor. Umarım bu kezde yanıltmaz. Çok ekmeğini yemişimdir.

Milton Kaynes; Milton kaynes aslında çok dengesiz 2-3 hafta 3 4 gol atıyor sonrasında 1-2 hafta alt biiyor maçları. Ancak kendi evlerinde oynadığı maçlarda daha rahat gol atıyorlar. 2 kez yatırmıştır beni. Kendi evlerinde oynamanın verdiği avantajla da bu hafta güvenebileceğim maç arasında yer alıyor.

Wigan; City malum dolu dizgin gidiyor. Kupa maçlarında man u ve Liverpoola kaybettiler. Ancak Zayıf ekip karşısında Premier Ligi maçında bu kez affetmeyeceklerdir. alternatif ise KG YOK oynanabilir.

[Bu 4 maç misli kuponumda olacak basketler ise alternatif seçimle bu hafta tuttuğum maçlar tabi basket programını ayrıntılı incelemedim gözüme çarpanları yazıyorum.]

CSKA; CSKA'yı bilenler bilir zaten Euro Ligin favorisi durumundalar. Sayı atma sıkıntıları yok bir şey yok. Kendi evlerinde oynamaları da cabası. Spartak ise ligin iyi takımlarından maçtan kopmak istemeyecektir CSKA'ya ayak uydurur ve karşılıklı bol bol sayı olur. Barem artabilir bilginize.

Canarias ; bu takıma çok güveniyordum önceden is2 liginin en iyi takımı onla. Ancak şu aralar tökezlediler biraz. Ne olursa olsun açılan handikap bana az geldi. Rakip ev sahibi ise ligte orta sıralarda devam ediyor yoluna. Canarias bence bu kez yanıltmayacak beni ilk yarıdan handikabı aşarak farklı kazanacaktır.

Artland; Bunlar varya sayı manyağı sayı. Geçen haftada baremi çok görüp alt oynayanlar yandı. bu takıma hele ki karşısında biraz sayı atan takım olsun gözünüz kapalı 170e kadar güvenin. Çok seri oynuyorlar. Bonn'da kötü sayılmaz zaten geçen aralarında olan maç 187 sayı çıktı ve yenildiler şimdi intikam almak isteyeceklerdir ve kendi evlerinde oynuyorlar. bu kez farka koşarlar ve rahat üst olur.

Bu hafta parayı bulacağım kısmetse :)

2. hanry006

hanry006 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgısayar Programcılıgı Üniversite 3
    toplam oran nedir. maçlara bakmadım bile doğru durust. oranına göre dırekt oynıyacagım kuponunu

3. CherryBrandy

CherryBrandy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    basket maçları hariç toplam oran 6,2. basket maçları dahilinde olan toplam oran 53,5. Ancak çok maç oynamaya tamamen karşıyım. Az olsun öz olsun. Basket maçlarını ayrı kombine yapıp oynadım.