Önsöz:Bundan Sonra Her Hafta Forumdan 1 Kişiyle Böyle Bir Röportaj Yapacağız
- Resim Silinmiş.

Kendisi İle Çok Güzel Bir Röportajımız Olmuştur Umarım Beğenirsiniz

Öncelikle Kendisi İle İlgili Kısa Bilgiler

Buyrun Sorular ve Okan Abi'nin Cevapları
1- Selamlar. Kendinizden biraz bahseder misiniz?

aslan burcunun her özelliğini fazlasıyla barındırıyorum yükselenimde aslan, bu bağlamda sigara alkol sex spor uzun yaşamın sırrı olduğuna inanıyorum, bir Fenerbahçe bir de tanga fanatiğiyim 8)

2- Neden extraloob nicki?

çok gizli bunu hiç açıklamadım şu anda da açıklamayı uygun görmüyorum.

3- Extraloob.com Size Ne İfade Ediyor?

hayatımın atar damarı hani smirnoff'tan bir yudum alırsında ağzında bir acılık midene doğru akan bir sıvı ve 10dk sonrasında muhteşem bir rahatlama işte öyle bir duygu.

4- Forumu Kapatmayı Hiç Düşündünüzmü? Düşündüyseniz Neden ?

NEVER.

6- Forumda en çok güldüğünüz olaylar nedir? Varsa bir tanesini anlatır mısınız?

walla forumda çok gülüyoruz her gece yarıldığım bir topic oluyor ama devamlı güldüğüm aklıma geldikçe güldüğüm bir olay var,
bir ara en komik sro nickleri vardı orada da birisi nicki yayınlamıştı Skip60 bu tam bir zeka ürünü olduğunu düşünüyorum skip benim için ayrı bir anlamı vardır maden ocaklarında bant konveyorlerde skip'ler vardır taşıyıcı kovalar adam sanki madencilik ile sro'yu bir o kadar da türkçeyi harmanlamış aklıma geldikçe gülerim :)

7- Oyunda en çok güldüğünüz olaylar nedir? Varsa bir tanesini anlatır mısınız?

sroya ilk başladığım dönemlerdi, oasis bizden sorulurdu cape lvl 70 di, lvl 50 oldu direk cave'de girmiştik aman diyorum yoktu öyle bir olay kahkahalardan gebermiştik halen o günlere ait binlerce ekran görüntüsü vardır jesus reve ve ben cave keşfine çıkmış amaç sonuna kadar gitmekti tabiki gidemedik.

8- Site Admin olmak zor mu?

başkasına göre zor bana göre kolay doğuştan admin yaratılmışım.

9- Daha Önce Hiç Forum Takımından Bİriyle Kavga Ettinizmi?

sanalla asla işim olmaz varsa cidden kavga edecek gider evinden alırım sanal kavgaları hiç sevmem uzun cümleler hayatı kısaltıyor.

10- Sitenin Adını Neden Extraloob Seçtiniz?

kendi şahsi nick name'im olduğu için seçtim.

11- Forumu Kurduğunuzda Bukadar Tutucağını Düşünmüşmüydünüz?

bundan daha çoğunu bile hayal ettim bu yüzden kurdum zati büyük bir açığın farkındaydım ve dolduracağıma inandım.

12- Forumdan Bir Yetkiliyi Banlamak Zorunda OLsanız Bu Kim OLurdu? (Lütfen Bu Soru Yanlış Anlaşılmasın)

6 ay önce site manager ve glob. moderatör banlamama ilkesine imza attık.

13- Hobileriniz,varsa fobileriniz nelerdir?

yüzmek, farklı alkolleri tatmak, kitap okumak, çok farklı biriyimdir herşey benim hobim olabilir, birgün gider off road yaparım ertesi gün paraşütle atlarım öbür gün uçak maketi yaparım ertesi hafta yüzmeye giderim hobi ile anlatılan birşeyin sürekliliği ve düzenli yapılmasıysa bu sinema ve kitap olur.

14- Ne Tür Müzik Dinlersiniz En Sevdiğiniz Gurup Ve(ya) Şarkıcı Kimdir?

her yeni albümü anında dinlemeye çalışırım, tür olayını artık geçtiğimi düşünüyorum şu anda favori grubum eluveitie omnos rulezzz ^^

15- Asosyal misiniz? Yoksa sosyal aktivitelere dikkat eder misiniz? Varsa hangileri?

bir üst konuda hobilerimde yanıtladım, benim gibi 10-15 tane manyak kuzenleriniz varsa siz asosyal olmak için çabalasanızda olamazsınız bırakmazlar birgün ben geliyorum sualtı dalış fuarı var deniyor hop gelip alıyorlar gidiyoruz öbür gün öbürü gelir şile karakiraz köyünde off road yapacağız diyor hopp atlıyoruz gidiyoruz öbürür gelir bir şişe alkol kapmış hatunları takmış koluna gelmiş olur yani asosyallik bana çok uzak.

16- Forum Gerçek Hayatınızı Etkiliyormu?

fazlasıyla etkiliyor.

17- Tahammül edemediğiniz 3 şey nedir?

yalan, yalan, yalan

18- Hayat felsefeniz var mı? Varsa bir söz yazabilir misiniz?

daha üniv yıllarında ideoloji felsefe deryasında boğuşurken kendi felsefemi seçtim No Yargı, hayatı yargılama insanları yargılama anı yaşa ve geç.

19- Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime

mükemmelliyetçi, karizmatik, titiz.

20- Geleceğiniz ile ilgili planlarınız var mı?

google bizi satın alacak tek hedef budur.

21- Sizce En İyi Yapılandırma Hangisi?

FuLL INT S/S

22- Extraloob Sitesinin Diğer Sitelerden Farkı Nedir?

ingiliz aristokratlarının yer aldığı elit bir tabaka oluşturup siteyi yayın hayatına soktuk temeli elit bir tabakadan geldiği için bu çizgide gidiyoruz bizim herkesten farkımız ailemizde ki herkesin bir üst tabaka insanlardan olmasıdır en basiti yönetim kadrosuna bir bakın bir tanesi seni sefiom yazabilir mi acep ?

23- Sizce En Çalışkan Yetkili Kimdir?

öyle bir ayrım yapma ama rütbe varsa bir çalışma durumu var diyebiliriz lakin hepsi süppoodur ama şu herkes tarafından bir gerçektir ki yaklaşık son 3 aylık performansa bakılırsa Blackrain tam bir CEO edasında deli işler yaptı v6 projesi onun sayesinde çok hızlı yol aldı tabiki hepsi candır hepsinin gözlerinden öpüyorum.

24- Forumda Daha Çok Hangi Konu İle İlgileniyorsunuz?

asdf xD

26- Bu isimler size ne ifade ediyor?

Kemalist: net aleminde upload download edilecek ne varsa önce ona sorarım kuzumdur bitanemdir.

WindTalker: uuu bizim sıkı boksör düzceye off road kampına gittiğimde görüşeceğimi umuyorum atv'si ile gelip 1 tur verecek bana.

Respect: varoşların prensi aşk ile sex'i ayıramadı halen canımdır ama :P

Prada: uuuuuuuuu söylenecek çok şey var ama şöyle diyebilirim 135bin üyesi olan 1.3milyon mesajı olan bir sitede full yetkili bir rütbede tek başına takılmaktadır o bizim Playboy'umuz daha ötesi yok hatun kalçası sorulacaksa ona danışmalıyız isveçe gideceğiz daha.

27- İlk Röportajın Sizinle Olcağını Duyduğunuzda Ne Hissettiniz?

hiç tahmin etmemiştim çok şaşırdım umarım bu uzun yazılarım güzelce lanse edilir.

28- Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

tutarsa muhteşem bir magazin köşesi bile açarım sana.

son sözüm ; tüm extraloob ailesini gözlerinden öpüyorum :kalp:

Ps:Şimdi sanırım Okan Abi'yi daha iyi tanımış olduk buraya yorumları alabiliriz
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Advance

ilk okuyan ben oldum buraya bile yazılmadan ^^ okan abi güzel cevaplar tutucak bence bu röportaj olayı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
keşke daha özenerek yapılmış renkli ve canlı bir topic olsaydı neyse v1.0 böyle olsun bakalım sende ufaktan işi öğrenirsin :kalp:

Ps : topic tarafımdan global yapılmıştır.

Advance

Hemen editleriz topic'i yaw ben editleyem yollayam speedoya ^^

Advance

qReaTcLuDe demiş ki:
Telefondan giriyorum yazim acaip olabilir ama okan abi bunla ilgili bir gurup kurulcakmi
Son soruda belirmiş tutarsa bu çalışma kurulaiblir bence

Windy

bence her hafta bu konu olursa gerçekten çok eğleniriz,öğreniriz. v1 için böyle olsun yavaştan ps ile daha güzel şeyler çıkartılır.herşey zamanla güzel olmuş,sorular yerinde sorulmuş ve cevaplar bir okadar ustaca. bunu devam ettirirseniz,bizde arkanızda oluruz :wink1:

ps: okan abi sen gelde ben sana tur da attırcam herşeyi yapcaz abi :D

ps2: sf +1905 :P extranın tüm cevaplarını düşünmüştüm

Çok güzel bir çalışma olmuş speedo ellerine sağlık :kalp:

extra ya diyecek birşey bulamıyorum :buddha: :kalp:

Advance

WindTalker demiş ki:
bence her hafta bu konu olursa gerçekten çok eğleniriz,öğreniriz. v1 için böyle olsun yavaştan ps ile daha güzel şeyler çıkartılır.herşey zamanla güzel olmuş,sorular yerinde sorulmuş ve cevaplar bir okadar ustaca. bunu devam ettirirseniz,bizde arkanızda oluruz :wink1:

ps: okan abi sen gelde ben sana tur da attırcam herşeyi yapcaz abi :D
bende ps userlarla görüşmeyi düşünüyorum
ps: bu fikir speedo'ya ait ben kendisine yardımcı olmaya çalışıyorum, kendisi yakın arkadaşım olur da ^^

Bununla İlgili Bi Gurup Kurulcaktır Her Hafta Farklı Sorularla Karşınızda Olacağız Biraz İşim Vardı O Yüzden Aceleyle Açtım Ensar00 Tarafından Düzenlenmiştir.

Hobileriniz varsa fobileriniz nelerdir?

Anlatım bozukluğu var sanki ama cok güzel konu olmuş haftaya beklerim :D

Yukarı Alt